|

صحنه باورنکردنی از ورزشگاه آزادی ساعاتی قبل دیدار پرسپولیس!

حضور کارگران و جرثقیل‌ها و تجهیزاتی است که برای مرمت ورزشگاه در روز‌های تعطیلی آزادی وارد محوطه استادیوم می‌شوند.

لینک کوتاه کپی شد

در فاصله چند ساعت تا شروع مسابقه پیکان و پرسپولیس یک اتفاق عجیب رخ داده است؛ مسئولان ورزشگاه آزادی در نامه‌ای به سازمان لیگ به بهانه تجهیز و مرمت ورزشگاه و البته عدم درخواست باشگاه پیکان از میزبانی بازی این تیم مقابل پرسپولیس نامه‌ای هشداردهنده به این باشگاه و سازمان لیگ ارسال کرده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ این نامه عجیب در شرایطی منتشر شده که روز گذشته مسئولان ورزشگاه آزادی در جلسه هماهنگی دیدار پیکان و پرسپولیس حضور یافتند و از آمادگی کامل برای میزبانی از مسابقه سخن گفتند. تمام هماهنگی‌های مدیران آزادی برای ورود تماشاگران و استقرار تیم‌ها و سایر مسئولان برگزاری انجام شده، اما اینکه چند ساعت مانده به بازی چنین نامه‌ای به سازمان لیگ ارسال می‌شود و رونوشت آن به باشگاه پیکان می‌رود دلایل دیگری می‌تواند داشته باشد.

در نامه‌ای که مدیرعامل آزادی به کشوری رییس سازمان لیگ فوتبال ارسال کرده چنین آمده است:

احتراما به استحضار می‌رساند پیرو اخبار واصله، باشگاه پیکان در نظر دارد بازی هفته لیگ برتر با پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی برگزار نماید. همانطور که مستحضر می‌باشید استادیوم آزادی در حال بازسازی و مرمت می‌باشد و تجهیزات پیمانکار مربوطه بلافاصله بعد از هر بازی در مجموعه مستقر و عملیات بازسازی شروع می‌گردد. از آنجایی که هیچ‌گونه درخواست و اقدامی توسط باشگاه پیکان در این خصوص صورت نگرفته و در نتیجه توافق کتبی انجام نشده است لذا این موضوع به منزله انصراف باشگاه پیکان از برگزاری بازی در استادیوم آزادی تلقی شده و عملیات بازسازی مطابق روال پیگیری و اجرا خواهد شد. مراتب جهت استحضار و هرگونه اقدام مقتضی به حضورتان تقدیم می‌گردد.

*نکته جالب استفاده از عبارت" طبق اخبار واصله" در این نامه است. آیا این بازی برنامه‌ریزی نشده؟
*در نامه اشاره صریحی به عدم امکان برگزاری بازی نشده است.
*طبق نامه تحهیزات در ورزشگاه و بازسازی در حال انجام است.

البته به نظر می‌رسد هدف مسئولان ورزشگاه آزادی از ارسال این نامه دریافت پول اجاره ورزشگاه برای بازی امروز از مسئولان پیکان است. در این خصوص مدیر تیم فوتبال پیکان در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که پول اجاره ورزشگاه به این باشگاه ارتباطی ندارد و حالا مسئولان آزادی، چون نگران عدم پرداخت پول از باشگاه هستند، قصد دارند تا قبل از شروع بازی این مبلغ را دریافت کنند. البته مشکل دیگر حضور کارگران و جرثقیل‌ها و تجهیزاتی است که برای مرمت ورزشگاه در روز‌های تعطیلی آزادی وارد محوطه استادیوم می‌شوند.

دستور وزیر آمد آزادی محیا شد

وزیر ورزش به مسئولان شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی دستور داد پیرو توافقات انجام شده میان سازمان لیگ و باشگاه پیکان برای محل برگزاری بازی امروز برابر پرسپولیس، دیدار دو تیم در همان ورزشگاه آزادی برگزار شود.

در پی این دستور، ورزشگاه آزادی آماده برگزاری این دیدار است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی