|

عربستان مقصد جذاب جدید برای بازیکنان ایرانی

بعد از خبر تمایل الهلال عربستان برای جذب مهدی طارمی، حالا اسم یک بازیکن ایرانی دیگر برای حضور در لیگ این کشور سر زبان‌ها افتاده است؛ احمد ن…

لینک کوتاه کپی شد

بعد از خبر تمایل الهلال عربستان برای جذب مهدی طارمی، حالا اسم یک بازیکن ایرانی دیگر برای حضور در لیگ این کشور سر زبان‌ها افتاده است؛ احمد نوراللهی، هافبک ملی‌پوش و پیشین پرسپولیس که این روز‌ها پیراهن شباب‌الاهلی در لیگ امارات را به تن دارد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از همشهری؛ نوراللهی که اوایل در این تیم نیمکت‌نشین بود و حتی شایعات زیادی مبنی بر احتمال بازگشتش به ایران به گوش می‌رسید، کم‌کم توانست به بازیکنی اثرگذار در این تیم تبدیل شود. احمد تا به حال در ۵۷ بازی، ۵ گل زده و ۴ پاس گل داده. در چنین شرایطی رسانه‌های عربستانی از احتمال پیوستن نوراللهی به الاتحاد خبر داده اند و روی ستاره ایرانی برچسب «۲ میلیون یورویی» زده‌اند و ممکن است درصورت چنین انتقالی، فصل آینده شاهد تقابل احمد نور با کریس رونالدو باشیم.

نوراللهی این روز‌ها با شباب‌الاهلی در آستانه کسب عنوان قهرمانی در لیگ امارات قرار دارد؛ وضعیتی که مشابه آن برای الاتحاد در لیگ عربستان هم به چشم می‌خورد و این تیم نیز بخت اول کسب عنوان قهرمانی قلمداد می‌شود. با وجود این انتقال احتمالی احمد به جمع زرد و سیاه‌پوشان، یک نکته مهم‌تر دیگر در دل دارد؛ اینکه ممکن است لیگ عربستان هم به یکی از مقاصد فوتبالیست‌های ایرانی تبدیل شود. به‌دلیل روابط پرفراز و نشیب ۲ کشور، ما تا به حال نماینده‌ای در لیگ عربستان نداشته‌ایم. تنها یک‌بار مهدی شیری، هافبک دهه ۸۰ پرسپولیس با النصر قرارداد بست که فدراسیون فوتبال آن کشور به قیمت پرداخت غرامت حاضر نشد کارت بازی شیری را صادر کند. حالا، اما روابط ۲ کشور بهبود پیدا کرده و بعید نیست شاهد انتقال فوتبالیست‌های ایرانی به لیگ عربستان باشیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی