|

وعده های جذاب دومشتری پُر پووول برای خرید منچستر

شیخ جاسم و سر جیمی راتکلیف از طریق رسانه‌ها در حال جذب هواداران هستند.

لینک کوتاه کپی شد

هر چه به پایان مهلت درخواست شده از سمت خانواده گلیزر برای بررسی پیشنهادات ارسالی از سمت شیخ جاسم و سر جیمی راتکلیف نزدیک‌تر می‌شویم، رفتارهای مشتریان باشگاه جنبه‌ رسانه‌ای بیشتری به خود می‌گیرد و هر ۲ طرف سعی دارند با اعلام خبرهایی دل هواداران یونایتد را به دست آورند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبال 360؛ چند روز پیش سر جیمی راتکلیف اعلام کرد برنامه‌های زیادی برای نقل و انتقالات دارد. از آنجایی که راتکلیف خود را پیروز این جنگ تن به تن می‌پندارد و می‌داند زمان کافی برای کارهای رسمی انتقال باشگاه به نام خودش پیش از نقل و انتقالات وجود ندارد، درخواستی را برای گلیزرها فرستاده که در صورت اعلام او به نام برنده، کنترل مالی نقل و انتقالات فصل جدید را پیش از به پایان رسیدن رسمی انتقال باشگاه به نامش خواهد زد. او در نظر دارد با توجه به نیازهای تن هاخ دارد، بودجه مورد نظر او را فراهم کند و به سرعت بازیکنان مورد نیاز را جذب کند.

کارشناسان بر این باور هستند، این اظهار نظر راتکلیف بیشتر از این جانب نشات می‌گیرد که او می‌خواهد نظر هواداران را بیشتر به سمت خود جلب کند.

از سوی دیگر اما شیخ جاسم آل‌ثانی در بهشتی رویایی را برای هواداران منچستر باز کرده و قصد دارد برای اهداف نقل و انتقالاتی بازیکنانی مانند کیلیان امباپه، ادواردو کاماوینگا و کینگزلی کومان را در پنجره‌ نقل و انتقالاتی جذب کند. به گفته‌ بیلد، شیخ جاسم غیر از این بازیکنان، افراد دیگری هم برای تکمیل پروژه‌ ترکیب یونایتد در سر دارد اما اگر کمی واقع‌گرایانه به این موضوع نگاه کنیم می‌دانیم حتی در صورتی که منچستریونایتد پول پرداخت این بازیکنان را بپردازد و باشگاه‌های آنها را راضی کند و همچنین مشکلات فیرپلی مالی را پشت سر بگذارد، باز هم شاید خود این بازیکنان حاضر به این انتقال نباشند. از طرف دیگر حتی فکر کردن به این موضوع که این بازیکنان در ترکیب یونایتد باشند برای هر هوادار شیاطین سرخ بسیار جذاب است و می‌توان گفت  جنگ رسانه‌ای را شیخ جاسم با اعلام بازیکنان مورد نظرش، برده است.

البته برای گلیزرها شاید این بازی‌های رسانه‌ای خیلی مهم نباشد و پولی که به جیب آنها سرازیر می‌شود، اهمیت دارد.حدود یک هفته‌ دیگر نتیجه‌ اولیه‌ فروش باشگاه، توسط گروه کارلایل به صورت رسمی اعلام می‌شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی