|

استقلال بار دیگر نقره داغ شد!

همچنان ترکش های پرونده استراماچونی استقلال را زخمی می کند.

لینک کوتاه کپی شد

نکاتی که یکی از آنها توسط حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، امروز فاش شد و آن، دریافت جریمه دیرکرد دو روزه توسط وکیل استراماچونی از باشگاه استقلال بود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از 9 صبح؛ تاخیری که به واسطه تعطیلی در کشور قطر بود و اشکالی متوجه باشگاه استقلال نبود اما همین دیرکرد دو روزه هم دستاویزی شد تا وکیل استراماچونی، مبلغ 2400 یورو – در حدود 150 میلیون تومان – دیگر از باشگاه استقلال بگیرد.

موضوعی که کریمی در پست اینستاگرامی امروزش در مورد آن نوشت: «هواداران عزیز در جریان باشند با وجود پرداخت نزدیک به یک میلیون و 600 هزار یورو بابت بدهی استراماچونی، به خاطر 2 روز تعطیلی کشور قطر به دلیل عید فطر، انتقال پول استراماچونی با تأخیر همراه بود. وکیل ایشان اعلام کرد که چون پول را دیر پرداخت کردید باید 2400 هزار یورو بابت این دو روز پرداخت کنید! مربی‌ای که کمتر از یک نیم فصل سرمربی استقلال بود کل مطالبات 2 فصل به اضافه دو روز تأخیر را هم گرفت! ضمن اینکه اگر بدهی استراماچونی پرداخت نمی‌شد، باید روزانه بالای 100 میلیون تومان خسارت می‌ دادیم ولی خوشبختانه جلوی این اتفاق گرفته شد.»

وضوعی که احتمال بار دیگر از محبوبیت این سرمربی نزد هواداران استقلال به خاطر برخوردهای او با باشگاه به خصوص در مقطع اخیر می‌کاهد.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی