|

جدایی 3 بازیکن از استقلال تقریبا قطعی است!

به نظر در پایان فصل به طور قطع 3 بازیکن اردوی تیم استقلال را ترک خواهند کرد.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال از نظر مالی اصلا شرایط خوبی در فصل جاری تجربه نکرده و همین موضوع برخی از بازیکنان این تیم را ترغیب به جدایی می کند و به نظر می رسد در پایان فصل این سه بازیکن اردوی تیم آبی را ترک کنند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از اندیشه معاصر؛ جوان ترین بازیکن تیم ملی در جام جهانی البته ادله اش برای ترک اردوی تیم استقلال موضوع مالی نیست. او در ترکیب تیم قرار نمی گیرد و چند هفته ای است که از لیست ۱۸ نفره هم خط می خورد. در صورت ادامه حضور ریکاردو ساپینتو در استقلال ابوالفضل جلالی درخواست جدایی خواهد داد و البته جدایی او باید به نظر باشگاه باشد به این خاطر که با استقلال قرارداد دارد.مهدی قایدی قرضی از تیم شباب الاهلی به استقلال آمده است اما از نظر مالی اصلا شرایط خوبی را تجربه نکرد. باشگاه استقلال به تازگی هزینه خرید مهدی قایدی را به تیم شباب پرداخت کرده است اما این بازیکن از شرایط مالی باشگاه ناراضی است و دوست دارد دوباره به فوتبال امارات برگردد.

تصمیم گیرنده در مورد آینده محمد محبی باشگاه سانتاکلارا است که در لیگ برتر پرتغال شرایط خوبی ندارد و در آستانه سقوط است. گفته می شود دو باشگاه عربی برای به خدمت گیری محمد محبی وارد مذاکره با باشگاه پرتغالی شده اند و احتمال اینکه این مذاکرات سرانجام داشته باشد، زیاد است. محمد محبی هم به خاطر شرایط مالی موافق است که در یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس توپ بزند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی