|

بمب نقل و انتقالات منچستریونایتد از پاری سن ژرمن می آید!

امکان دارد نیمار در تابستان و در یک انتقال شوکه‌کننده به منچستریونایتد برود.

لینک کوتاه کپی شد

کاسمیرو تابستان گذشته در انتقالی 70 میلیون پوندی از رئال مادرید به منچستریونایتد پیوست تا دوران بسیار موفق و 9 ساله‌اش در رئال به پایان برسد. کاسمیرو در خط میانی که شامل کروس و مودریچ هم می‌شد، مثلث قدرتمندی را درست کرده بود که سال‌ها بر اروپا سلطه داشت و حاصلش 5 بار قهرمانی در لیگ قهرمانان بود. 

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ ورود این ستاره برزیلی به اولدترافورد به اریک تن هاخ کمک کرد تا تیم را متحول کند چرا که با وجود کاسمیرو، خط میانی منچستر بعد از مدت‌ها تزلزل، به تعادل و یک ساختار منسجم دست یافت. حتی ممکن است کاسمیرو نامزد برترین بازیکن سال هم شود.

کاسمیرو فقط در منچستریونایتد موفق نبوده و در تیم ملی برزیل هم نقشی کلیدی دارد. او در جام جهانی برای زردپوشان درخشید و به ویژه در بازی دور گروهی برابر سوئیس که نیمار به دلیل مصدومیت غایب بود، با گل دیرهنگامی که زد، بردی سخت اما سزاوارانه را برای برزیل به ارمغان برد.

نیمار پس از آن بازی در توییتر نوشت: «کاسمیرو مدت طولانی است که بهترین هافبک دنیا بوده.»

حالا روزنامه سان گزارش کرده، اگر قطری‌ها موفق به خرید منچستریونایتد شوند، احتمالا نیمار خرید بزرگ آنها خواهد بود و در ترکیب منچستر کنار کاسمیرو خواهد ایستاد.

هم‌اکنون 2 پیشنهاد جدی برای خرید یونایتد ارائه شده که یکی از طرف یک میلیاردر بریتانیایی است و دیگری از جانب شبخ جاسم بن حمد آل ثانی، رئیس بانک اسلامی قطر. او تاکید کرده که تلاشش برای خرید یونایتد ربطی به خاندان سلطنتی قطر ندارد و کاملا شخصی است. گزارش‌ها حاکی از این است که اگر این میلیاردر قطری یونایتد را از خانواده گلیزر بخرد، نیمار هدیه بزرگ او به طرفداران خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی