|

شایعه ای عجیب در مورد مدافع استقلال!

به نظر اشتباه در دربی 100 باعث مرخصی اجباری عارف غلامی شده باشد.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال یکی از تیم‌های مدعی این دوره از رقابت‌های لیگ برتر و البته جام حذفی امروز باید در مرحله یک چهارم نهایی همین جام دوم در جم به مصاف پارس جنوبی برود تا در صورت برتری در این دیدار خارج از خانه اولین تیم مرحله نیمه نهایی جام حذفی لقب بگیرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرارو؛ شکست در دربی و سقوط این تیم به رتبه سوم جدول رده‌بندی باعث شده تا شانس قهرمانی استقلال در رقابت‌های لیگ برتر کمتر شود تا آن‌ها مجبور شوند با تمرکز بیشتری در رقابت‌های جام جهانی و همین دیدار امروز به میدان بروند. البته که مطابق با انتظار و پس از ناکامی در هر دربی‌ای، اینبار ظاهرا ریکاردو سا پینتو سرمربی پرتغالی استقلال درنظر دارد تغییراتی در ترکیب اصلی تیمش به وجود بیاورد. این تغییرات درباره هر بازیکنی بدون حرف و حدیث صورت می‌گیرد، ولی وقتی صحبت از عارف غلامی به میان می‌آید موضوع کمی عجیب‌تر می‌شود. عارف که در برهه‌ای از این فصل به دلیل فعالیت در فضای مجازی آنهم زمانی که جامعه التهاب داشت، چندین بار از تمرین و مسابقه استقلال کنار گذاشته شد، حالا در بطن یک شایعه عجیب قرار گرفته و عنوان شده که او به دلیل اشتباه در دربی و مقصر بودن روی گل عیسی آل‌کثیر به اجبار برای این دیدار از جام حذفی به مرخصی فرستاده شده است.

مطرح شدن چنین شایعاتی درحالی است که غلامی در این فصل یکی از مهره‌های ثابت استقلال بوده و بیش از ۹۹ درصد موارد یکی از بهترین‌های خط دفاعی این تیم. هرچند که با مرور گل پرسپولیس در دربی هم نمی‌شود عارف را مقصر اصلی قلمداد کرد. به هر روی انتشار چنین اخباری درباره این مدافع آنهم درست در اولین بازی بدون دربی، به حواشی مربوط به غلامی بیشتر دامن زده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی