|

پرونده لالیگا همچنان باز است!

پس از باخت 1-2 بارسلونا برابر رایو وایکانو در هفته 31 لالیگا 2022/23، ژاوی گفتگویی با خبرنگاران داشت.

لینک کوتاه کپی شد

سرمربی بارسلونا گفت: امشب آرامش لازم را نداشتیم. نمایش خوبی ارائه نکردیم چون حریف با شدت بالایی بازی می کرد و اجازه نداد که ما بازی خودمان را انجام دهیم. هر بازی شرایط خودش را دارد. مقابل اتلتیکو مادرید خیلی خوب بودیم و امشب خیلی بد. نمی توانیم بگوییم که در شرایط منفی و بدی هستیم چون عملکرد بسیار خوبی مقابل اتلتیکو مادرید داشتیم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ ژاوی ادامه داد: این باخت، پیام روشنی برای ما داشت؛ پرونده لیگ باز است و تکلیف قهرمان مشخص نیست. بازی های زیادی تا پایان باقی مانده است. حالا دو بازی خانگی مقابل بتیس و اوساسونا داریم تا اوضاع را بهتر کنیم. مایه افسوس است که نتوانستیم اختلاف با تیم دوم را به 14 امتیاز افزایش دهیم.

نتیجه بازی عادلانه بود و هیچ بهانه ای قبول نیست. امشب بد بودیم و باختیم. حالا سریعاً باید به روند پیروزی برگردیم. عصبانی هستم و بازیکنان نیز زمین را با خشم و ناراحتی ترک کردند چون در سطح خودمان ظاهر نشدیم. البته کسب برد در این زمین دشوار است. تیم های زیادی اینجا دچار مشکل شدند. در نهایت هدف اصلی من رسیدن به قهرمانی لالیگا است. خوشبختانه از برتری خوبی نسبت به رقبا برخوردار هستیم. تیم از نظر نگرش هیچ مشکلی ندارد. تعداد امتیازات ما این موضوع را اثبات می کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی