|

تیکه سنگین امید نورافکن به پرسپولیس!

امید نورافکن می گوید پرسپولیس می تواند هر کاری که دوست دارد انجام بدهد!

لینک کوتاه کپی شد
1

امید نورافکن ستاره ملی پوش سپاهان که یکی از بهترین‌های تیمش در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر بوده، بعد از تساوی نا امید کننده تیمش مقابل ملوان در مصاحبه ای به انتقاد از داوری‌ها پرداخت و مدعی شد، داوری‌ها در طی چند سال اخیر به نفع پرسپولیس بوده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ از همین رو باشگاه پرسپولیس هم قصد دارد از این بازیکن به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کند. به همین بهانه خبرورزشی با امید نورافکن گفتگو کرده است. در ادامه این مصاحبه را می خوانید:

در جریان شکایت باشگاه پرسپولیس از خودت قرار گرفتی؟

شکایت بابت چه چیزی؟

به خاطر مصاحبه اخیرت که گفته بودی داوری‌ها همیشه به نفع پرسپولیس است.

چیز بدی نگفتم و حتی یک درصد هم شکایت باشگاه پرسپولیس برای من مهم نیست. به این چیزها فکر نمی‌کنم و هر باشگاهی هر کاری که دوست دارد را می‌تواند انجام دهد.

بابک پورغلامی مربی ملوان هم در مصاحبه ای مدعی شد که بازیکنان سپاهان التماس می‌کردند تا ما شل بازی کنیم و آن‌ها بتوانند به راحتی بازی را ببرند. تو این صحبت‌ها را تایید می‌کنی؟

من نمی‌دانم منظورشان از این حرف‌ها چیست. یعنی چه که ما التماس کردیم. اصلا به چه کسی التماس کردیم و کدام بازیکن ما این کار را انجام داده است؟ مربی ملوان نترسد و بیاید واضح بگوید که کدام بازیکن سپاهان این کار را انجام داده است. از طرف من به ایشان بگویید که لطفا اسم بیاورید و رک حرف بزنید. ما در بازی با ملوان ۱۵ موقعیت عالی گلزنی را خراب کردیم و تیم ما آنقدر قوی و باکیفیت است که اصلا نیازی به این حرف‌ها ندارد. واقعا مطرح کردن این صحبت‌ها درست نیست و سپاهان آنقدر بزرگ و باشخصیت است که این وصله‌ها به آن نمی‌چسبد.

خودتان فکر می‌کردید که مقابل ملوان آن هم در اصفهان امتیاز بدهید؟

قطعا ما برای برد به میدان رفتیم و تمام تلاشمان را هم کردیم. عالی بازی کردیم و کیفیت بالای خودمان را نشان دادیم. موقعیت‌های زیادی را خراب کردیم و نتوانستیم به ۳ امیتاز برسیم. هواداران سپاهان همه کاری برای ما کردند و ممنونشان هستم . دمشان گرم که همه جوره از ما حمایت کردند. امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که بتوانیم خوشحالشان کنیم.

با توجه به برد پرسپولیس در دربی و تساوی شما مقابل ملوان ، حالا سرنوشت قهرمانی دست پرسپولیس است. چقدر امیدواری در بازی‌های پیش رو پرسپولیس امتیاز از دست بدهد؟

قطعا نا امید نیستیم. همانطور که ما امتیاز از دست دادیم، ممکن است پرسپولیس هم از دست بدهد. فوتبال غیرقابل پیشبینی است. ما وظیفه داریم تا لحظه آخر بجنگیم و ۳ بازی باقی مانده را ببریم. تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم، همین است. اصلا نا امید نیستیم و می‌خواهیم بهترین اتفاقات را رقم بزنیم. شک نکنید همه تیم‌ها در بازی‌های باقی مانده با نهایت توان مقابل تیم‌های مدعی قرار خواهند گرفت. همانطور که ملوان مقابل ما با همه وجود بازی کرد، مطمئنم سایر تیم‌ها هم مقابل پرسپولیس و استقلال به همین شکل بازی خواهند کرد و قهرمانی ما دور از دسترس نخواهد بود. اینکه می‌گویند دیگر شانس قهرمانی نداریم را اصلا قبول ندارم و سپاهان همچنان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی محسوب می‌شود. ما خودمان سه بازی سخت داریم، که در حال حاضر فقط به بازی با نفت مسجد سلیمان فکر می‌کنیم. اختلاف امتیازمان هم با پرسپولیس خیلی کم و یک امتیاز است و دوباره می‌توانیم صدر جدول را پس بگیریم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی