|

درخواست عجیب پرسپولیس؛ سود میلیاردی برای پیکان و خشم استقلال!

پرسپولیس پس از بازی دهم اردیبهشت ماه مقابل گل گهر سیرجان در جام حذفی باید برای دیدار با پیکان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر آماده شود.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه پرسپولیس درخواست برگزاری بازی با پیکان در ورزشگاه آزادی را دارد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فارس؛ پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال تهران در دربی صدم پایتخت باعث صعود این تیم به صدر جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال شد تا سه بازی آینده سرخپوشان اهمیت ویژه ای برای این باشگاه پیدا کند.

پرسپولیس پس از بازی دهم اردیبهشت ماه مقابل گل گهر سیرجان در جام حذفی باید برای دیدار با پیکان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر آماده شود.

این دیدار با میزبانی پیکان تهران در حالی برگزار می‌شود که احتمال می‌رود خودروسازان ورزشگاه انقلاب کرج را برای میزبانی این دیدار انتخاب کنند اما مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند مدیران باشگاه پیکان را مجاب به برگزاری بازی در ورزشگاه آزادی کنند تا بتوانند تماشاگران بیشتری را راهی ورزشگاه کنند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس حاضرند کلیه عواید حاصل از بلیت فروشی این بازی را هم به پیکانی‌ها به عنوان میزبان بازی بدهند تا سود میلیاردی بابت حضور پر تعداد هواداران پرسپولیس ببرند که این موضوع قرار است مورد بررسی مدیران پیکان قرار بگیرد.

در صورتی که باشگاه پیکان درخواست سرخپوشان را بپذیرد، پرسپولیس دو دیدار بعدی اش در لیگ برتر را در استادیوم آزادی برگزار خواهد کرد و تنها برای آخرین بازی خود مقابل نساجی مازندران به قائمشهر خواهد رفت.

واکنش استقلالی ها به درخواست میزبانی پرسپولیس

سخنگو و معاون حقوقی باشگاه استقلال نسبت به شایعات میزبانی پیکان از پرسپولیس واکنش نشان داد.

فرشید سمیعی در خصوص شایعات پیرامون میزبانی پیکان از پرسپولیس در هفته بیست و هشتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی، اظهار داشت: از آنجا که این بازی در ۳ هفته پایانی و نتایج بازی‌ها در سرنوشت تیم‌های دیگر هم تاثیرگذار است، با توجه به رقابت نزدیک ۳ تیم این مساله ناقض بازی جوانمردانه خواهد بود. در واقع گذشت از میزبانی توسط یک تیم در سرنوشت سایر تیم‌ها نیز می‌تواند تاثیر داشته باشد و موجب تضییع حقوق سایرین شود. از این جهت ما به این موضوع اعتراض داریم و اعتراض خودمان را هم کتبا تقدیم می‌کنیم.

وی افزود: از سازمان لیگ می‌خواهیم که به این مساله توجه داشته باشد که انتخاب محل میزبانی صرفا مربوط به تیم پیکان نیست و در سرنوشت سایر تیم‌ها کاملا موثر است. از این رو انتظار داریم تصمیمی گرفته شود که عادلانه باشد. همانطور که ما در بازی رفت از تیم پیکان درخواست کردیم بازی در ورزشگاه آزادی برگزار شود اما این تیم قبول نکرد و ما بدون تماشاگر در ورزشگاه دستگردی به میدان رفتیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی