|

نظر مهم علیرضا فغانی در رابطه با پنالتی سوخته استقلال در دربی!

علیرضا فغانی هم تایید کرد یک پنالتی در دربی 100 برای استقلال گرفته نشده است.

لینک کوتاه کپی شد
5

در دربی 100 در اواسط نیمه اول ضربه مهدی قائدی به دست گولسیانی مدافع پرسپولیس برخورد کرد که بازیکنان استقلال به شدت معتقد به خطای پنالتی بودند اما پیام حیدری صحنه را ادامه بازی اعلام کرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ در این بین تعداد زیادی از کارشناس داوری معتقد بودند چون ابتدا توپ به پا و بعد به دست مدافع پرسپولیس برخورد کرده بود، این صحنه پنالتی نیست اما حسین عسگری، کارشناس رسانه طرفداری نظر متفاوتی داشت. 

او اعلام کرد در قانون سال 2023 دیگر چنین چیزی معنا ندارد و اگر دست به بدن حجم بدهد، داور باید پنالتی اعلام کند.

حالا اما صفحه زندگی با فوتبال در اینستاگرام پست مصاحبه حسین عسگری با رسانه طرفداری را برای علیرضا فغانی، به روز ترین داور حال حاضر فوتبال ایران ارسال کرده که او هم حق را به عسگری داده و تایید کرده یک پنالتی در دربی 100 به نفع استقلال گرفته نشده است.

بی تردید اگر داور آن پنالتی را برای استقلال در نیمه اول می گرفت، ممکن بود سرنوشت دربی عوض شود و شاید آبی ها این بازی را با شکست به پایان نمی بردند.

لازم به ذکر است حسین عسگری با استناد به کتاب هیات بین المللی فوتبال برای قوانین داوری سال 2022/23 مدعی است صحنه مشکوک محوطه جریمه پرسپولیس هند پنالتی به سود استقلال بود و گولسیانی با حجم دادن به بدنش مرتکب خطای هند شده است.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی