|

سپاهان برای قهرمانی به 10 بازیکن مثل این ستاره نیاز دارد!

نمایش‌های تحسین برانگیز کاپیتان دوم طلایی پوشان در بازی با ملوان هم ادامه داشت.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال سپاهان اصفهان شب گذشته در دیداری بسیار پراهمیت برابر ملوان متوقف شد تا صدر جدول را از دست داده و در ادامه فصل در انتظار لغزش پرسپولیس باشد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ طلایی پوشان در حالی پیروزی در این مسابقه را از دست دادند که در جریان بازی کاملا سوار بر حریف خود، به موقعیت سازی پرداخته و در نهایت روی تک فرصت حریف دروازه خود را باز شده و دو امتیاز را از دست رفته دیدند.

اما در روزی که نتیجه بازی هواداران این تیم را سرخورده کرد، به نظر می رسید سپاهانی ها می توانستند با کنترل بهتر بازی، مانع از رقم خوردن این نتیجه شوند و یکی از ابزارهای مهم مورایس برای این کار، تسلط محمد کریمی روی پاسکاری های کوتاه بود. هافبک محبوب هواداران نقش جهان که در بازی دیروز هم بارها در پیشبرد اهداف هجومی تیمش نقش پررنگی ایفا می کرد، در دقایق برتری هم سعی داشت با پاس های جهت دار و تعویض منطقه های خود کار را برای بازپس‌گیری توپ توسط بازیکنان ملوان دشوار کند و به این ترتیب بازی را کنترل کنند.

1856943

اما در نهایت تنها بودن او در میانه میدان و اصرار عناصر تهاجمی سپاهان به تبدیل تمام توپ های دریافتی به موقعیت گل با توپ گیری ملوانی ها همراه می شد و آنها در نهایت از یک فرصت نصفه و نیمه ضربه ایستگاهی در میانه میدان به گل رسیدند تا رویای سپاهان برای قهرمانی به خطر بیفتد.

کاپیتان دوم سپاهان در پایان بازی با عذرخواهی از هواداران تیمش، آنها را به ادامه حمایت از تیم دعوت کرد و این قول را به نمایندگی از تیم به هواداران داد که در سه بازی باقی مانده تمام تلاش خود را برای کسب حداکثر امتیازات به کار بگیرند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی