|

بیانیه باشگاه سپاهان بعد از تساوی با با ملوان

باشگاه سپاهان پس از تساوی برابر ملوان در ورزشگاه نقش جهان بیانیه‌ای صادر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

بیانیه باشگاه سپاهان با تیتر «با تاثیر مستقیم داور صدر جدول از سپاهان گرفته شد» منتشر شده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ در این بیانیه آمده است: به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، بازی تیم‌های فوتبال سپاهان و ملوان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال در حالی با تساوی یک بر یک به پایان رسید که باز هم اشتباهات داوری به ضرر طلایی‌پوشان سبب شد، سپاهان صدر جدول را از دست بدهد.

در دقیقه ۵ این دیدار امید نورافکن بعد از پشت سر گذاشتن یک بازیکن ملوان، در محوطه جریمه توسط مدافع حریف سرنگون شد که داور اعتقادی به پنالتی برای سپاهان نداشت و یک کارت زرد هم به نورافکن نشان داد. کارشناسان داوری اما معتقدند پنالتی سپاهان در این صحنه سوخته است و داور علاوه بر گرفتن یک موقعیت گل‌زنی از سپاهان، به اشتباه نورافکن را با کارت زرد جریمه کرده است.

همچنین در دقیقه ۳۷ توپ پشت محوطه جریمه ملوان به صورت واضح به دست مدافع این تیم برخورد کرد اما داور و کمک‌داور به راحتی از این صحنه گذشتند و موقعیت تک به تک و بسیار خوب گل‌زنی از سپاهان گرفته شد.

این نهمین شکایت سپاهان از اشتباهات داوری‌ است که در طول این فصل به ضرر طلایی‌پوشان رخ داده است.

لازم به ذکر است به اعتقاد قاطع کارشناسان داوری در دو دیدار گذشته سپاهان با تراکتور و مس رفسنجان نیز سه پنالتی این تیم با اشتباهات داوری سوخته‌ است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی