|

بایرن مونیخ به دنبال شاه ماهی سری آ

بایرن برای جذب ستاره ناپولی پیشنهاد معاوضه این بازیکن با سادیو مانه را داده است.

لینک کوتاه کپی شد

بایرن مونیخ در فصل جاری نتوانسته است که انتظارات را برآورده کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ایسنا؛ بایرن از لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی آلمان حذف شد و در رقابت های بوندسلیگا هم صدر جدول رده بندی را از دست داد. این تیم پرطرفدار آلمانی نتوانسته است که جایگزینی مناسب برای روبرت لواندوفسکی در خط حمله خود پیدا کند.

ویکتور اوسیمن مهاجمی است که بایرنی ها علاقه زیادی به جذب او دارند اما ناپولی به راحتی بهترین گلزن و بازیکن خود در فصل جاری سری A را از دست نخواهد داد.

اوسیمن در فصل جاری عملکرد درخشانی در ناپولی داشته و در صدر جدول بهترین گلزنان سری A قرار دارد و همین باعث شده تا مشتریان زیادی داشته باشد اما ناپولی به راحتی این ستاره خود را از دست نخواهد داد.

طبق اعلام اسکای اسپورت ۱ آلمان ناپولی برای فروش اوسیمن ۱۵۰ میلیون یورو می خواهد و باشگاه بایرن مونیخ به هیچ وجه حاضر به پرداخت چنین پولی نیست.

این رسانه ورزشی آلمانی اعلام کرد که بایرن برای جذب اوسیمن حاضر است که سادیو مانه را به این تیم بدهد و علاوه برآن مبلغی را هم به این باشگاه ایتالیایی بدهد تا زمینه این انتقال فراهم شود.

سادیو مانه در فصل نخست حضورش در بایرن مونیخ نمایش ناامید کننده ای داشت. او در کنار مصدومیت طولانی مدت حاشیه ساز هم بوده و همین باعث شده تا احتمال ماندنش برای فصل بعد بسیار کم باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی