|

انتقاد ستاره ملی پوش پرسپولیس از حرکت جنجالی بیرانوند!

ستاره محجوب پرسپولیس از شادی جنجالی علیرضا بیرانوند پس از دربی 100 انتقاد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

علیرضا بیرانوند پس از سوت پایان دربی صدم شادی گلی جنجالی‌ به نمایش گذاشت. او مقابل سکوهای هواداران پرسپولیس حاضر شد و دست خود را به نشان سر بُردین روی گلو کشید تا به این شکل برای هواداران تیم آبی‌پوش پایتخت کری بخواند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبروررشی؛ این شادی علیرضا بیرانوند واکنش باشگاه استقلال را هم در پی داشت و این باشگاه ساعاتی پس از پایان مسابقه رسما اعلام کرد که از دروازه‌بان پرسپولیس به کمیته اخلاق شکایت خواهد کرد.

یک روز پس از این مسابقه و صدرنشینی پرسپولیس در جدول رده‌بندی لیگ برتر، وحید امیری در برنامه فوتبال برتر حاضر شد و درباره شرایط پرسپولیس و دربی صحبت کرد. در این گفت‌وگو زمانی که محمدحسین میثاقی از امیری درباره شادی بیرانوند سوال کرد، او در پاسخ گفت: به نظر من رسالت اول فوتبال این است که باعث دوستی و رفاقت و همدلی شود؛ چه در مرزهای کشور و چه بیرون از مرزهای کشور همین‌طور است و فوتبال باید باعث دوستی و برادری شود.

او ادامه داد: من به‌شخصه این حرکت را نپسندیدم و امروز هم با علی صحبت کردم اما کسانی که با علی زندگی کرده‌اند، می‌دانند که چیزی در دل او نیست و شاید سریع تحت تاثیر قرار گرفت و این حرکت را انجام داد اما فوتبال است گاهی احساسی می‌شوی و حرکاتی را انجام می‌دهی. امیدوارم بتوانیم به رسالت ورزش که اول پهلوانی و سپس رقابت و قهرمانی است، برسیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی