|

منچستریونایتد برای خرید ستاره انگلیسی دست‌ به‌ کار شد!

منچستریونایتد اقدامات اولیه برای خرید هری کین، بهترین گلزن تاریخ تاتنهام را انجام داده است.

لینک کوتاه کپی شد

هری کین در آستانه 30 سالگی فاتح هیچ جام معتبری نشده و انتظار نمی‌رود قرارداد جدیدی با تاتنهام امضا کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ دنیل لوی، رییس تاتنهام نیز از احتمال خروج هری کین با هدف کسب جام‌ها مطلع است و گفته وفاداری ارزش بالاتری نسبت به جام بردن دارد تا به این شکل بتواند مهاجم باسابقه تیمش را برای ماندن متقاعد کند.

به گزارش تلگراف، منچستریونایتد اولین تلاش‌ها در خصوص وضعیت خرید هری کین از تاتنهام را انجام می‌دهد. رسیدن یک پیشنهاد جدی از سوی منچستریونایتد می‌تواند برای دنیل لوی یک کابوس باشد چرا که اگر نتواند او را برای ماندن متقاعد کند، باید در همین تابستان برای فروشش رضایت دهد چون بهترین گلزن تاریخ تیم ملی انگلیس فقط تا 2024 با اسپرز قرارداد دارد. 

منچستریونایتد از سخت بودن مذاکرات با دنیل لوی آگاه است و آن‌ها دوست ندارند با به طول کشیدن مذاکرات برای خرید هری کین تا روزهای پایانی نقل‌وانتقالات، فرصت جذب مهاجمانی دیگر چون ویکتور اوسیمن را از دست دهند. به همین علت است که شیاطین سرخ از همین حالا برای خرید کین وارد عمل شده‌اند.

به گفته منابع تلگراف، دنیل لوی در صورت دریافت پیشنهاد 80 میلیون پوندی از باشگاه‌های خارجی چون بایرن مونیخ، مجبور به فروش هری کین خواهد شد و این رقم برای باشگاه‌های انگلیسی 100 میلیون پوند خواهد بود. این احتمال وجود دارد که حتی لوی تمام پیشنهادها از لیگ برتر انگلیس را رد کند. در صورت انتصاب مائوریسیو پوچتینو به عنوان سرمربی چلسی، قطعا شایعاتی در رابطه با انتقال کین به استمفوردبریج به وجود می‌آید اما به دلیل پیشینه تاریخی چلسی و تاتنهام، انتقال هری کین به جمع آبی‌های لندن بسیار بعید خواهد بود. 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی