|

پرونده مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بسته شد

منچسترسیتی و اینتر هم به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند.

لینک کوتاه کپی شد

در دومین و آخرین شب از دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (چهارشنبه) دو بازی همزمان از ساعت 22:30 به وقت تهران برگزار شد که در پایان آنها نام منچسترسیتی و اینتر هم به فهرست صعودکنندگان به مرحله نیمه نهایی اضافه شد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ایونا؛ در ورزشگاه آلیانتس آره‌نای شهر مونیخ، بایرن مونیخ که برای جبران باخت 3 بر صفر برابر منچسترسیتی پا به میدان گذاشته بود، نه تنها این شکست را جبران نکرد، بلکه تنها در آخرین دقایق از شکست خانگی گریخت و آن را با تساوی یک - یک عوض کرد.

در این بازی ارلینگ هالند پس از هدر دادن یک پنالتی در دقیقه 38، اشتباهش را با گشودن دروازه تیم میزبان در دقیقه 57 جبران کرد. بایرن مونیخ در دقیقه 83 از روی نقطه پنالتی گل خورده را پاسخ داد، اما این تیم نتوانست گل‌های خورده بازی رفت را جبران کند. به این ترتیب منچسترسیتی با نتیجه 4 بر یک در مجموع دو بازی رفت و برگشت به برتری رسید و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد، جایی که باید به مصاف رئال مادرید برود.

در بازی دوم، اینتر در حالی که در آخرین دقیقه برنده بازی خانگی‌اش برابر بنفیکا بود در نهایت به تساوی 3-3 رضایت داد هرچند با توجه به برتری 2 بر صفرش در بازی رفت، راهی مرحله بعد شد. نیکولو بارلا در دقیقه 14، لائوتارو مارتینس در دقیقه 65 و خواکین کورئا در دقیقه 78 برای اینتر گلزنی کردند و اورسنس در دقیقه 38، آنتونیو سیلوا در دقیقه 86 و پتار موسی در دقیقه 5+90 گل‌های بنفیکا را به ثمر رساندند.

با این نتیجه اینتر در مجموع دو بازی، حریف خود را با نتیجه 5 بر 3 مغلوب و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. اینتر در مرحله بعدی باید به مصاف رقیب همشهری خود، میلان برود و این یعنی اضافه شدن دو دربی دلامادونینای دیگر به تقویم فصل جاری.

در مرحله نیمه نهایی رئال مادرید روز 19 اردیبهشت میزبان منچسترسیتی خواهد بود و در همان شب میلان به‌عنوان میزبان به مصاف اینتر خواهد رفت. دیدارهای برگشت هم یک هفته بعد از بازی‌های دور رفت برگزار خواهند شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی