|

برگ برنده یحیی مقابل استقلال!

اگر پرسپولیس از جلو خوب استقلال را پرس کند و جلوی بازیسازی مدافعان این تیم را بگیرد و ارتباط آنها به خط میانی را قطع کند می تواند برنده شود.

لینک کوتاه کپی شد

از اردوی پرسپولیس خبر می رسد که یحیی گل محمدی برای دربی برنامه ویژه ای در نظر گرفته و نقش کلیدی تیمش را به وحید امیری سپرده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ امیری بازیکنی استاندارد و قابل اعتماد در طول یک فصل و آرزوی هر مربی است. وقتی کارلوس کی روش در جام جهانی در میان آن همه ستاره نامداری که داشت امیری را در ترکیب اصلی تیم قرار داد ارزش این بازیکن بیشتر مشخص شد. بازیکنی فراتر از پست ها با قدرت بدنی و ظرفیت هوازی بالا، تکنیک فوق العاده ای که از فوتسال با خودش آورد، شم گلزنی و قدرت سرزنی، تاکتیک پذیر با روحیه جنگندگی بالا و البته شخصیتی قابل احترام در داخل و خارج زمین.

روزی برانکو در مورد وحید امیری گفت: " من نمی‌توانم درباره دیگران حرف بزنم، فقط این را می‌توانم بگویم که وحید امیری می‌تواند خیلی خوب بدود و بدن او از اینیستا و ژاوی هم بهتر است. در خصوص سایر بازیکنان هم اطلاعی ندارم." حق با برانکو بوده است چرا که امیری بازیکنی است که گفته می شود در رقابت های لیگ قهرمانان امسال در دوحه توانسته بیش از ۱۲ کیلومتر بدود و این یعنی چیزی نزدیک به استاندارد بالاترین سطح فوتبال جهان می تواند دوندگی داشته باشد.

یحیی گل محمدی در تمرینات اخیر بارها به شاگردانش تذکر داده است که کلید موفقیت در دربی دوندگی است و روی این ویژگی وحید امیری حساب زیادی باز کرده است. امیری در دیدار اخیر پرسپولیس برابر مس کرمان هم به عنوان هافبک میانی متمایل به چپ کناردست میلاد سرلک بازی کرد و نمایش خوبی هم ارائه داد. پرسپولیس بازیکنان کلیدی زیادی برای دربی دارد اما خبر می رسد مهم ترین آنها از نظر یحیی گل محمدی در این دیداروحید امیری است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی