|

ستاره تازه وارد رئال جایگاه خود را از دست داد

آنچلوتی مطمئن که در ادامه بازی های فصل از زوج رودیگر و میلیتائو در خط دفاع استفاده کند و آلابا پس از بهبودی نیمکت‌نشین خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

کارلو آنچلوتی هرگز به توانایی‌های رودیگر تردید نداشت و هرچند مدافع آلمانی در شروع فصل نیمکت‌نشین بود و داوید آلابا همراه با میلیتائو زوج دفاعی رئال بودند، اما مصدومیت‌های مدافع اتریشی که در فصل جاری بیش از انتظارات نیز بوده، باعث شده تا رودیگر رفته رفته جایگاه ثابتی در ترکیب رئال پیدا کند و حالا بیرون نشاندن او کار بسیار دشواری است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ رودیگر فصل گذشته در چلسی یکی از کاپیتان‌ها بود و با اتمام قراردادش رئال را به سایر پیشنهاداتی که داشت، ترجیح داد. او امشب اولین شب بزرگ اروپایی خود در برنابئو را به عنوان بازیکن رئال تجربه خواهد کرد و همراه با ادر میلیتائو دیوار مادریدی‌ها خواهد بود.

1753381

رودیگر در فصل جاری پنج بازی در لیگ قهرمانان انجام داده و در 405 دقیقه بازی، یک گل زده، 26 بار توپ‌گیری کرده و 13 بار برنده دوئل‌ها بوده است. او به خصوص در نبردهای هوایی نقطه اطمینان‌بخش رئال است. رودیگر دیروز از تجربه تلخ بازی در برنابئو با پیراهن چلسی حرف زد و گفت افتخار می‌کند که اکنون بازیکن رئال است و در کنار ستاره‌هایی چون کریم بنزما و لوکا مودریچ بازی خواهد کرد.

1804426

 مارکا نوشته است که آلابا پس از بهبودی نیز باید منتظر نیمکت‌‎نشینی باشد، چرا که کارلتو حالا روی زوج میلیتائو-رودیگر نظر مثبت دارد. یک سال پیش در چنین روزهایی آلابا پس از برتری 3-1 رئال برابر پی‌اس‌جی آن صندلی معروف را بلند کرد و در پایان فصل یکی از بهترین‌های رئال معرفی شد اما او حالا جایگاه خود را از دست رفته می‌بیند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی