|

نیمکت نشین سابق استقلال در دقیقه 100 به داد تیمش رسید!

آمانوف در بازی روز گذشته نسف قرشی، پاس گل 3 امتیازی را به علیکولوف داد.

لینک کوتاه کپی شد

در دیداری از هفته دوم رقابت های لیگ برتر ازبکستان، تیم فوتبال نسف قرشی در استادیوم خانگی خود پذیرای تیم توران بود و توانست به لطف گل ثانیه های پایانی حُسن‌الدین علیکولوف روی پاس عزیزبک آمانوف به برتری دست یابد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ در این بازی که با تساوی یک – یک رو به پایان بود، ارسال عزیزبک آمانوف در دقیقه 90+10 از سمت راست به روی دروازه، با ضربه سر حُسن‌الدین علیکولوف همراه شد و این بازیکن توپ را به تور دروازه توران چسباند تا نسف قرشی در واپسین ثانیه های بازی به پیروزی دست پیدا کند.

1831896

آمانوف که به شکل جنجالی از استقلال جدا شد و گفته می شود 2 طرف با طرح شکایتی نزد فیفا پرونده ای را علیه همدیگر تشکیل داده اند، در دهمین دقیقه از وقت های تلف شده، ناجی تیمش شد و توانست زمینه ساز نخستین پیروزی نسف قرشی در فصل جدید لیگ ازبکستان شود.

این بازیکن ازبکی در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته به استقلال آمد اما امسال توسط ساپینتو به کار گرفته نشد و بجز چند دقیقه در دیدار رفت برابر گل گهر، هرگز فرصت حضور در میدان را به دست نیاورد.

1831897

او چندی پیش به یکباره و بدون اطلاع باشگاه، قراردادش را با استقلال فسخ کرد و پس از خروج از ایران، راهی ترکیه شد و در آنجا نیز در اردوی پیش فصل نسف قرشی شرکت کرد و سرانجام به این تیم پیوست.

حالا باید دید در پرونده ای که طرفین نزد فیفا تشکیل داده اند، آبی ها می توانند بابت فسخ غیرمجاز آمانوف از او غرامت بگیرند تا جدایی این وینگر ازبکستانی بدون مشکل بوده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی