|

مسی تکلیف بارسلونا را روشن کرد؟!

احتمال بازگشت لیونل مسی، ستاره آرژانتینی سابق بارسلونا به تیم محبوبش بیشتر شده است.

لینک کوتاه کپی شد

قرارداد مسی با پاری سن ژرمن در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و او این فرصت را دارد که به عنوان بازیکن آزاد راهی هر باشگاهی شود. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ مدیران پی اس جی نهایت تلاش‌شان را برای تمدید قرارداد این بازیکن به کار گرفته‌اند اما او همچنان حاضر به امضای قرارداد جدید با این باشگاه نشده و گفته می‌شود که اولین پیشنهاد رسمی آنها را نیز رد کرده است. 

حضور خورخه مسی، پدر و مدیر برنامه او، در شهر بارسلونا باعث شد که شایعات بازگشت احتمالی این ستاره آرژانتینی به نوکمپ به اوج برسد و بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی نیز به این موضوع پرداخته و آن را محتمل عنوان کرده بودند. 

حالا روزنامه اسپورت مدعی شده است که صحبت‌هایی برای بازگشت مسی به بارسلونا بین نمایندگان دو طرف انجام شده اما تصمیم نهایی در این زمینه هنوز مشخص نیست. 

1807596

این روزنامه نزدیک به باشگاه بارسلونا خبر داده که پاسخ مسی یا اطرافیان او به احتمال بازگشت به بارسا «نه» قاطعی نیست و عملا او این احتمال را رد نکرده است. ممکن است در چند هفته آینده هر اتفاقی رخ دهد. 

آنها همچنین معتقد هستند که نتیجه بازی امشب پی اس جی برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند نقش مهمی را در تصمیم این بازیکن برای آینده ایفا کند. 

این در حالی است که مشکلات مالی باشگاه بارسلونا و استفاده آنها از اهرم‌های مالی متوالی باعث شده که سقف فرپلی مالی این باشگاه در لالیگا تکمیل باشد و در صورتی که قصد جذب دوباره مسی را داشته باشند، باید فروش و کاهش دستمزد قابل توجهی را در تابستان آینده عملی کنند. 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی