|

ژاوی 3 بازیکن سیتی را می خواهد!

با وجود مشکلات مالی بارسلونا، مدیران باشگاه به خرید سه بازیکن سیتی تمایل دارند.

لینک کوتاه کپی شد

پس از انتشار خبری در روز گذشته (دوشنبه) مبنی بر تمایل آیمریک لاپورت مدافع تیم فوتبال منچسترسیتی برای پیوستن به بارسلونا، اکنون تیم کاتالان خرید دو بازیکن دیگر این تیم را هم در دستور کار قرار داده است. یکی از این بازیکنان برناردو سیلواست و دیگری ایلکای گوندوگان.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ در مورد برناردو سیلوا پیش از این هم خبرهایی در مورد تمایل کاتالان‌ها به خرید او منتشر شده بود که البته در آن زمان پپ گواردیولا بر ماندن این بازیکن در منچسترسیتی تأکید کرد. اکنون با نزدیک شدن سیلوا به پایان قراردادش با سیتی، انتقال او به نوکمپ محتمل‌تر به نظر می‌رسد.

ستاره 28 ساله پرتغالی خط میانی منچسترسیتی با این تیم تا سال 2025 قرارداد دارد، اما با توجه به ترافیک موجود در خط میانی آبی‌های منچستر ممکن است که باشگاه انگلیسی با فروش او موافقت کند، هرچند مشخص نیست که بارسایی‌ها با بحران مالی که در آن قرار دارند چگونه می‌خواهند هزینه خرید سیلوا - بازیکنی که طبق اعلام سایت ترنسفرمارکت 80 میلیون یورو می‌ارزد - را بپردازد.

دیگر بازیکن منچسترسیتی که بارسلونا به او چشم دارد، هافبک آلمانی و ترک‌تبار این تیم ایلکای گوندوگان است. این بازیکن 32 ساله تا پایان فصل جاری با سیتی قرارداد دارد و هنوز خبری از تمدید آن نیست.

ژاوی هرناندس وسواس خاصی برای تقویت خط میانی تیمش دارد، چرا که تمرکز وی بر حفظ توپ در قلب میدان است و با پا به سن گذاشتن سرخیو بوسکتس منطقی است که او دنبال یک جانشین مناسب برای کاپیتان تیم باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی