|

صحبت های خواندنی ستاره ای که استقلال را به جمع مدعیان برگرداند!

رضا میرزایی ستاره استقلال در دیدار مقابل گل‌گهر صحبت های جالبی را مطرح کرد.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال توانست با درخشش میرزایی، بازی 1 بر صفر باخته را با برد 2 بر 1 عوض کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از برنا؛ رضا میرزایی، هافبک تیم فوتبال استقلال تهران درباره بازی استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: این یکی از بهترین شب‌های زندگی من در استقلال بود و امیدوارم این شب‌ها و بردها ادامه‌دار باشد. بابت برد خیلی خوشحالم و خدا را شکر می‌کنم.

تعویض طلایی آبی‌ها مقابل گل‌گهر درباره حضور خود در استقلال عنوان کرد: در ابتدای فصل چندین تیم من را می‌خواستند. البه سپاهان من را نمی‌خواست و به من نیازی نداشت. استقلال تیم بزرگی است و خوشحالم که به جذب من علاقمند بود. در هر بازی هواداران من را شرمنده خود می‌کنند. امیدوارم پاسخ این محبت‌ها را به خوبی بدهم.

میرزایی درباره فشار موجود در باشگاه استقلال گفت:  

در استقلال در هر بازی باید با صددرصد توان خود در زمین ظاهر شوید زیرا مردم از شما انتظار دارند. چندین میلیون هوادار برای این تیم وجود دارد. این هواداران با شور و هیجان خود شبی رویایی ساختند و انگیزه‌ای فوق‌العاده به ما دادند. تا دقیقه 95 ما را تشویق کردند و تا آخرین لحظه امید داشتند. خوشحالم که توانستیم اندکی از محبت‌شان را جبران کنیم.

وینگر آبی‌ها درباره شادی گلش که مورد استقبال هواداران این تیم قرار گرفت، افزود:

 به هر حال تیم استقلال تیم بزرگی است و خوشحالم که هواداران این شادی را دوست داشتند. قبلا در تیم بزرگی چون سپاهان حضور داشتم و در آکادمی این تیم رشد کردم. می‌دانم انتظارات به چه نحوی است و همه از تو می‌خواهند با تمام توان ظاهر شوید. من هم تمام تلاشم را می‌کنم تا این هواداران را خوشحال کنم که همیشه به من انگیزه می‌دهند.

میرزایی در مورد کار زیر نظر ساپینتو گفت :

فوق‌العاده است. ساپینتو انسانی‌ فوق‌العاده است. او بر کار خود تسلط دارد و انسانی شریف است. وقتی می‌خواستم تعویض شوم به من گفت به زمین می‌روی و همان کارهایی که در تمرین انجام دادیم را انجام می دهید. خدا را صدهزار مرتبه شکر که تلاش‌ها نتیجه داد و توانستیم دل مردم را شاد کنیم. گل من نتیجه زحمات همه بچه‌ها بود و از آن‌ها ممنونم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی