|

یحیی گل محمدی همچنان در سکوت!

گل محمدی چند هفته ای است که در کنفرانس های خبری بازی ها شرکت نمی کند.

لینک کوتاه کپی شد

در چند هفته اخیر شاهد غیبت یحیی گل محمدی در کنفرانس های خبری قبل و بعد از بازی های پرسپولیس بودیم. اتفاق مهمی که سوالات زیادی را برای هواداران پرسپولیس و اهالی رسانه ایجاد کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ خیلی ها فکر می کردند یحیی بعد از یکی دو هفته دوباره به نشست ها برمی گردد و پاسخگوی خبرنگاران خواهد بود. با این حال خبری از حضور گل محمدی در هفته های اخیر نبوده و به نظر می رسد این سکوت ادامه دار خواهد بود.

داستان چیست و چه چیزی یحیی را ناراحت کرده که او قید حضور در کنفرانس ها را می زند؟ دلیل اصلی غیبت یحیی به مشکلات مالی پرسپولیس برمی گردد. حساب باشگاه بسته است و مدیران پرسپولیس نتوانستند به بازیکنان و کادرفنی پرداختی داشته باشند. گل محمدی هم برای اینکه صحبتی در این خصوص نکند و تیمش در این مقطع حساس وارد حاشیه نشود، ترجیح می دهد سکوت کند.

موضوع دوم هم به مدیران باشگاه پرسپولیس برمی گردد. یحیی وقتی بعد از بازی مقابل آلومینیوم حسابی از فدراسیون و داوری ها انتقاد کرد و حتی مدعی شد، تا وقتی او هست اجازه قهرمانی به پرسپولیس را نمی دهند، انتظار داشت باشگاه هم پشت او در بیاید و از او حمایت کند. هرچند مدیران پرسپولیس تا حدودی از یحیی حمایت کردند و حتی از چند داور شکایت کردند، ولی گل محمدی انتظار حمایت همه جانبه و بیشتری از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره داشت.

موضوع بعدی اما به تیم ملی و غیبت یحیی گل محمدی در بین نامزدهای هدایت تیم ملی برمی گردد. یحیی اگر در بین گزینه های تیم ملی هم قرار می گرفت، این پیشنهاد را رد می کرد ولی او فعلا نمی خواهد در این خصوص حرفی بزند که بعدا برای تیمش حاشیه درست شود. همچنین بعد از ناکامی پرسپولیس در چند بازی و حواشی زیادی که بعد از صحبت های یحیی پس از بازی مقابل آلومینیوم ایجاد شد، خود گل محمدی ترجیح داد سیاست سکوت را پیش بگیرد و در آرامش روی مسائل فنی تیمش و بازی های حساس و تعیین کننده پرسپولیس تمرکز داشته باشد.

همه این مجموعه عوامل باعث شده تا یحیی غایب بزرگ کنفرانس های خبری قبل و بعد از بازی های پرسپولیس باشد. اتفاقی که به نظر می رسد ادامه دار باشد و فعلا خبری از حضور گل محمدی در کنفرانس های خبری نخواهد بود. 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی