|

قرارداد نجومی ارلینگ هالند با برند نایکی

نایکی با پرداخت سالی 24 میلیون دلار اسپانسر ارلینگ هالند شد.

لینک کوتاه کپی شد

مهاجم منچسترسیتی قرار است یک قرارداد اسپانسری جدید با "نایکی" امضا کند که درآمدی حدود ۲۴ میلیون دلار در سال برای او به همراه خواهد داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسنا؛ قرارداد قبلی مهاجم نروژی با این برند ورزشی آمریکایی در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ به پایان رسید. او تصمیم گرفته بود این قرارداد را تمدید نکند و همین باعث شد که دیگر اسپانسر‌های مطرح دنیا پا پیش بگذارند و خواستار این شوند که تجهیزات ورزشی این فوق ستاره را تامین کنند. بعد از رقابت سخت برند‌هایی نظیر آدیداس، پوما و نایکی مهاجم نروژی تصمیم گرفت قرارداد خود را با نایکی تمدید کند؛ قراردادی که سود هنگفتی نصیب ارلینگ هالند خواهد کرد. بر این اساس هالند سالی ۲۴ میلیون دلار کسب خواهد کرد تا یکی از نجومی‌ترین قرارداد‌های اسپانسری دنیای فوتبال را به نام خود ثبت کند.

لیونل مسی ستاره اصلی آدیداس است و نیمار هم تیمی او در پاری سن ژرمن نیز بزرگترین نامی است که پوما اسپانسر او است. برند پوما خیلی زود شکست را پذیرفت و در عوض با جک گریلیش دیگر ستاره منچسترسیتی قرارداد همکاری بست.

ارلینگ هالند فصل رویایی را در سیتی سپری می‌کند. او هفته قبل بیست و هفتمین گل خود را در ۲۴ بازی در لیگ برتر به ثمر رساند و رکورد جدیدی را در این رقابت‌ها ثبت کرد. هالند توانست گلزن‌ترین بازیکن یک فصل سیتی در تاریخ لیگ برتر شود. پیش از این سرخیو آگوئرو در فصل ۱۵-۲۰۱۴ توانسته بود ۲۶ گل در یک فصل به ثمر برساند تا گلزن برتر این تیم لقب بگیرد.

مهاجم نروژی در این فصل در تمام رقابت‌ها برای سیتی در ۳۲ بازی توانسته ۳۳ گل به ثمر برساند که آمار بسیار خوبی محسوب می‌شود و باعث می‌شود که هالند بهترین بازیکن قاره از نظر تعداد گل در این فصل باشد.

منچسترسیتی در دیدار بعدی خود باید امشب سه‌شنبه (۹ اسفند) به دیدار بریستول سیتی برود که این دیدار از رقابت‌های جام حذفی انگلیس است. بعد از این دیدار سیتی روز شنبه در لیگ برتر باید دیدار سختی داشته باشد و با نیوکاسل بازی خواهد داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی