|

کنایه مدیر پرسپولیس به سرمربی تراکتور!

افشین پیروانی در مصاحبه ای که بعد از دیدار با نفت مسجد سلیمان داشت، به ادعای مطرح شده از سوی سرمربی تراکتور پاسخ داد.

لینک کوتاه کپی شد

خمس سرمربی تیم تراکتور در کنفرانس خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان گفت: تراکتور از سوی سایت ترانسفر مارکت به عنوان پرتماشاگرترین تیم ایران انتخاب شده که نشان می‌دهد از نظر فنی و تعداد طرفداران جزو بهترین‌ها هستیم. حمایت هواداران برای ما دلگرمی بوده و انگیزه‌مان را بیشتر می‌کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ افشین پیروانی، مدیر تیم پرسپولیس این ادعا را بی پاسخ نگذاشت و پیرامون حضور تماشاگران در استادیوم و قیمت بلیط ها گفت: ان‌شاءالله قیمت بلیت‌ها پایین بیاید. الان مشکل اصلی این است که ۵ درصد استادیوم یعنی ۵ هزار نفر را می‌گویند. بحث این است که تعداد باید بیشتر شود. باشگاه روز گذشته نامه زده و درخواست کرده، ان‌شاءالله توافق کنند. اگر قرار است حداکثر هواداران بیایند طبقه بالا که کسی نمی‌تواند بنشیند و هشت سکو هم خراب است. اگر قرار است نسبت به آنچه که هست محدودیت بگذارند مطمئن باشید باشگاه تلاش می‌کند اگر اجازه ورود بدهند قیمت بلیت‌ها پایین بیاید. فوتبال با هوادار زنده است به خصوص هوادار پرسپولیس، حالا خیلی‌ها شعار می‌دهند که ما بیشترین هوادار را داریم، نه، هر کجا برویم مطمئناً پرطرفدارترین تیم هستیم. لذتی که بردن در کنار هوادار دارد قابل مقایسه با هیچ چیزی نیست.

این کشمکش در فوتبال ایران تکراری شده است. بحث پرتماشاگرترین تیم با پرطرفدارترین تیم متفاوت است. به طور مشخص در اروپا پر تماشاگرترین تیم انتخاب می شود و این انتخاب به سبب بلیتهایی است که تیم در بازی های خانگی می فروشد. به طور مثال در برهه ای در بوندس لیگا تیم دورتموند به عنوان پرتماشاگرترین تیم انتخاب شده بود در حالی که به خوبی می دانیم بایرن مونیخ طرفداران بیشتری در سرزمین ژرمن ها دارد. در حالی که در دورتموند همیشه به هنگام بازی های بورسیا استادیوم پر می شود و جای سوزن انداختن نیست.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی