|

یحیی و ساپینتو به چه دلیل در لیست گزینه‌های تیم ملی نیستند؟

در اتفاقی عجیب در بین گزینه های نیمکت تیم ملی نام یحیی گل محمدی و ساپینتو دیده نمی‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل محمدی در سال‌های اخیر یکی از موفق‌ترین مربیان داخلی بوده است و طبیعی است در لیست نامز‌های هدایت مربیگری تیم ملی نام وی باید اول باشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ اما در بین ۷ گزینه‌ای که برای هدایت تیم ملی مطرح شده اند اثری از این مربی نیست! تیم یحیی گل محمدی دراین فصل هم مدعی قهرمانی در لیگ برتر است و هم در جام حذفی. پرسپولیس در روز‌های سپری شده سپاهان را در یک بازی خوب با نتیجه ۴-۲ در اصفهان و در حضور پرشور تماشاگرانش شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کرد!

در بین خارجی هم نام خمس و مورایس مطرح شده، اما نام ریکاردو ساپینتو نه. در حالی که ریکاردو ساپینتو سوپر جام را برای استقلال گرفت و اکنون هم در لیگ برتر مدعی قهرمانی است و هم در لیگ برتر.

اما در بین نام گزینه‌ها نام مربی مستعفی و مربی‌ای که در آستانه اخراج از تیم باشگاهی اش بود، در لیست نامزد‌های هدایت تیم ملی دیده می‌شوند!

گفته می‌شود یحیی گل محمدی به این دلیل در لیست نامزد‌های هدایت تیم ملی قرار نگرفته که یکی دوباری علیه فدراسیون فوتبال و مهدی تاج پیرامون انتخاب سرمربی تیم ملی موضع گرفته است و ریکاردو ساپینتو هم این فصل به دفعات به خاطر تخلفات انضباطی محروم شده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی