|

(تصویر) گل دوم سپاهان به پرسپولیس آفساید بود؟!

به نظر گل دوم سپاهان در شرایطی به ثمر رسید که شهریار مغانلو در موقعیت آفساید قرار داشته است.

لینک کوتاه کپی شد

گل دوم سپاهان را فرشاد احمدزاده در دقیقه ۷۴ به ثمر رساند، گلی که به نظر می‌رسید سازنده اش در موقعیت آفساید بوده است. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ وقتی فرشاد احمدزاده روی ریباند برخورد شهریار مغانلو و علیرضا بیرانوند دروازه پرسپولیس را باز کرد، بازیکنان پرسپولیس به دلیل برخوردی که شهریار مغانلو با دروازه بان تیم شان داشت، معتقد به خطا بودند و به این گل اعتراض داشتند.

بازیکنان پرسپولیس مدعی بودند شهریار مغانلو روی علیرضا بیرانوند خطا کرده و اعتقاد داشتند قبل از آن که مغانلو توپ را از زیر دست بیرو عبور بدهد تا فرشاد احمدزاده دروازه خالی را باز کند، بیرانوند مالک توپ بود و داور باید خطای مهاجم سپاهان را اعلام می‌کرد، اما در تصاویر تلویزیونی خطایی دیده نمی‌شد.

در عوض وقتی میلاد زکی پور توپ را روی دروازه پرسپولیس ارسال می‌کند به نظر می‌رسد شهریار مغانلو در موقعیت آفساید قرار دارد.

به این عکس با دقت نگاه کنید؛ در لحظه ارسال توپ از سوی میلاد زکی پور، پای شهریار مغانلو از مدافعان پرسپولیس جلوتر است، اما کمک داور باتجربه بازی از توپ جا مانده و متوجه این موضوع نمی‌شود.

لحظه فریز شده ارسال توپ روی دروازه پرسپولیس؛ کمک داور یک گام از مدافعان پرسپولیس عقب است. البته اعلام این آفساید فقط var می‌خواست و بدون سیستم کمک داور ویدیویی امکان پذیر نبود.

(تصویر) این عکس می‌گوید گل دوم سپاهان آفساید بود

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی