|

لیونل مسی تصمیم نهایی خود را گرفت!

لیونل مسی قصد ندارد قراردادش با پاری سن ژرمن را تمدید کند.

لینک کوتاه کپی شد

قرارداد مسی با پاری سن ژرمن در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید اما هنوز خبری از امضای قرارداد جدید با این باشگاه نیست. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ در حالی که بسیاری از رسانه‌های فرانسوی از جمله لوپاریزین پس از قهرمانی این بازیکن در جام جهانی 2022 قطر به همراه تیم ملی آرژانتین مدعی شده بودند که او برای تمدید قراردادش با پی اس جی به توافق رسیده، حالا به نظر می‌رسد که شرایط به شکل دیگری پیش رفته است. 

روزنامه اکیپ خبر داده که مسی دیگر هیچ تمایلی برای امضای قرارداد جدید با پاری سن ژرمن ندارد و این تصمیم نهایی او در این زمینه است. ظاهرا این بازیکن در حال بررسی دو گزینه دیگری است که پیش رو دارد: بازگشت به بارسلونا و پیوستن به اینترمیامی در لیگ آمریکا. 

1803380

مسی پس از پایان مهلت قراردادش با بارسلونا با قراردادی دو ساله و به عنوان بازیکن آزاد به پی اس جی پیوست و در طول فصل اول حضورش در این تیم نتوانست آن بازیکن همیشگی باشد اما شرایط در فصل دوم تغییر کرد. 

با این حال، شرایط این باشگاه و زندگی شخصی این ستاره آرژانتینی او را مجاب کرده که تصمیم جدیدی برای آینده‌اش بگیرد و حالا قصد دارد به زودی تصمیم نهایی‌اش از بین دو گزینه‌ای که در حال حاضر در اختیار دارد را بگیرد. 

با این حال، مدیران پی اس جی همچنان به تلاش برای متقاعد کردن او ادامه خواهند داد و امیدوار هستند که بتوانند مسی را برای امضای قرارداد جدید تا تابستان 2024 راضی کنند. 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی