|

درخواست مهم مدیرعامل استقلال در رابطه با پرونده استراماچونی

علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال در خصوص صعود آبی ها به جمع هشتم تیم برتر جام حذفی صحبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

علی فتح الله زاده پیرامون پیروزی استقلال مقابل ملوان در جام حذفی اظهار داشت: به نظرم استقلال بهتر بازی کرد. نسبت به بازی که ۴ گل به ثمر رساندیم این بازی بهتر بازی کردیم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایلنا؛ وی درباره استقبال هواداران استقلال برای تماشای بازی آبی‌پوشان، عنوان کرد:

بله تعداد تماشاگرانی بازی استقلال در حال افزایش است. این مورد را در نظر داشته باشید که بازی وسط هفته بود و این مقدار در ورزشگاه حاضر شدند. تماشاگران ما پای کارند. به این تیم اعتماد دارند و اصلا تیم با هوادارانش زنده است.

مدیرعامل تیم فوتبال استقلال درباره صعود آبی‌پوشان به جمع هشتم تیم برتر جام حذفی و سخت‌تر شدن بازی‌ها در مراحل بعدی، گفت:

ما بازی‌های سخت‌تری هم انجام دادیم. ملوان هم تیم خوبی است و بازی‌های خوبی به نمایش می گذارد. نباید این تیم را دست کم گرفت و مربی خیلی خوبی به نام مازیار زارع دارد. به اصطلاح آقای زارع «حذفی باز» است و خیلی خوب کار می کند. ما تراکتور را پیش از ملوان شکست دادیم. ما استقلالیم و تازه راه افتادیم.

فتح الله زاده درباره اینکه مشکلات مالی استقلال تمام نمی شود، گفت:

تا الان ۱۳۰ -۱۴۰ میلیارد بدهی پرداخت کردیم اما من هم توانی دارم.  اماهنوز نتوانستیم طلب استراماچونی را بپردازیم. باید کمک شود. اگر به ما کمک نشود امکان اینکه بدهی پرداخت شود را نداریم.

وی در پاسخ به اینکه آیا از این میزان بدهی خسته نشده است، تصریح کرد:

چرا خسته نشدم؟ خیلی خسته شدم.  سال‌های گذشته در این وقت دنبال زمین بودیم. اما الان بهترین زمین‌ها را داریم. مشغول کار هستیم و همه در کنار هم کار را پیش می بریم.

مدیر عامل تیم فوتبال استقلال درباره نوتیس طلب دیاباته، عنوان کرد:

طلب او هم پرداخت نشده، باید پرداخت شود.

وی با اشاره به کمک دولت به پرسپولیس در قضیه پرداخت طلب کالدرون، تصریح کرد:

من نامه به دوستان دیگر نوشتم. به دیگران دولت کمک کرد، در استقلال هم دولت باید کمک کند. از اینکه دولت کمک کرده طلب کالدرون پرداخت شده خوشحالم، باز هم کمک کنند. با دلار سال گذشته طلب استراماچونی ۳۰ تا ۳۵ میلیارد بوده است. الان باید مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان پرداخت کنیم. مگر درآمد استقلال چقدر است که بخواهیم این طلب را پرداخت کنیم؟ من می گویم اگر کسی توان پرداخت و تامین این مبلغ را دارد، کنار می‌روم، او بیاید. هر کسی که بتواند به استقلال کمک کند من کنار می روم او بیاید.

فتح‌الله‌زاده درباره مشکلات زیاد استقلال گفت:

واقعا بعد از اینکه مدیرعامل استقلال شدم واقعاً شب‌ها خوابم نمی برد. از یک طرف فلان بازیکن مشکل دارد، طرف دیگر زمین تمرین مشکل دارد، مشکل دیوار، باد کردن چمن و فرا رسیدن سررسید پرداخت پول بازیکنان خلاصه همه این موارد فکر را مشغول می‌کند و اجازه خواب به من نمی‌دهد.

وی در پاسخ به این سوال که برای تیم ملی مربی خارجی یا ایرانی انتخاب شود، اظهار داشت: 

اگر مربی ایرانی انتخاب می‌کنند، باید مربی بزرگ خارجی را به عنوان دستیار سرمربی بیاورند و از این فضا استفاده کنیم. شما نگاه کنید و ببینید ترکیب فرهاد مجیدی و پین چقدر خوب بود و منجر به قهرمانی استقلال شد. هر ترکیب دیگری، مظلومی با آقای هنکه چقدر خوب بود؟ به نظرم با ترکیب سرمربی ایرانی و دستیار خارجی می توانیم نتیجه خوبی بگیریم. آقای قلعه نویی سال‌ها تجربه دارد و می تواند مدیر خیلی خوبی باشد. یک تمرین دهنده و مربی بزرگ خارجی خوب هم کنارش باشد به نظرم می تواند کمک بسیار خوبی باشد.

مدیرعامل استقلال ضمن تبریک به فولاد و جواد نکونام، تصریح کرد:

نباید در فوتبال شاهد توهین به اعضای فعال آن باشیم. رسانه‌های فوتبالی، بازیکنان، مدیران و هواداران همه یک خانواده هستیم نباید پا را از اخلاق بیرون بگذاریم. به هر حال فوتبال برد و باخت دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی