|

کاپیتان پرسپولیس به ترکیب برمی‌گردد؟!

امید عالیشاه این روزها شرایط خوبی را در پرسپولیس سپری نمی کند.

لینک کوتاه کپی شد

کاپیتان پرسپولیس با بدشانسی بزرگی مواجه شد و درست در صحنه‌ای که نتوانست موقعیت تیمش را به سرانجام برساند، توپ در برگشت به موقعیت آلومینیوم تبدیل شد تا در ادامه بیرانوند از زمین اخراج شود.

  به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ استفاده مناسب آلومینیوم اراک از موقعیت ضدحمله و خطای بیرانوند که منجر به اخراج و 10نفره شدن پرسپولیس در این جدال شده بود، در نهایت با تصمیم گل‌محمدی با تعویض عالیشاه و تدافعی‌تر شدن سرخپوشان همراه شد.

عالیشاه که پیش از این توانسته بود با دستیابی به آمادگی، نمایش موفقی در ترکیب پرسپولیس به جا بگذارد، اکنون اسیر این چالش شده و شرایط به شکلی پیش رفت که مقابل نفت آبادان نیز نیمکت‌نشین شد.

با این حال، اکنون با نمایش موفق خط میانی پرسپولیس با حضور ترابی و صادقی و حتی سروش رفیعی مدعی و در بخش تهاجمی نیز با حضور آل‌کثیر و شیخ دیاباته و اضافه شدن پریرا، جا برای عالیشاه تنگ‌تر از گذشته نیز شده و او باید با تلاشی بالاتر به دنبال بازپس‌گیری جایگاه خود باشد. کاپیتان پرسپولیس که شاید اسیر سوختن موقعیت تیمش برابر آلومینیوم و در ادامه اخراج بیرانوند شده است، باید دید در ادامه فصل چه شرایطی را دنبال خواهد کرد و آیا موفق خواهد شد بار دیگر با عبور از مدعیان به ترکیب این تیم بازگردد یا خیر.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی