|

تلاش های استقلال برای جذب شاه ماهی پرتغالی

استقلال امیدوار است که بتواند آلوز را تا قبل از به پایان رسیدن فرصت نقل و انتقالات جذب کند.

لینک کوتاه کپی شد

ریکاردو آلوز هافبک طراح و آماده این روزهای تراکتوریها که اکنون در صدر جدول بهترین پاسور های لیگ هم قرار دارد، با عملکرد خوب خود به آرزوی تمامی تیم های لیگ برتری تبدیل شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی؛ بعد از نمایش خوب این بازیکن مقابل استقلال، تیم ِ هم وطنش ریکاردو ساپینتو، آلوز تبدیل به هدف اول آبی ها در نقل و انتقالات زمستانی تبدیل شده است اما مسئولان باشگاه تراکتور از ابتدا موضع سفت و محکمی در مقابل تیم های خواهان او گرفته اند و قصد ندارند به هافبک پرتغالی خود اجازه جدایی بدهند ولی آیا می توانند؟ نکته جالب این است که در چند وقت گذشته بین ساپینتو و آلوز رابطه خوبی برقرار شده و آنها مرتب با هم در تماس بوده اند. آلوز در دیدارهای لیگ برتر و جام حذفی نمایش فوق العاده ای مقابل استقلال داشت و از عوامل شکست استقلال در دیدار لیگ برتر بود تا نشان دهد حرفه ای است و فقط به برد با پیراهن تیمش فکر می کند.

با این حال به نظر می‌رسد آبی ها از به خدمت گرفتن آلوز هنوز بطور کامل ناامید نشده اند و زمزه هایی در خصوص وجود بند فسخی در قرارداد این بازیکن شنیده می شود، که می تواند زمینه ساز حضور آلوز در جمع آبی ها شود. اینکه آلوز در صورت داشتن پیشنهادی بهتر (چه از نظر مالی و چه از نظر تشخیص خودش) می تواند یکطرفه فسخ کند و به هر تیمی که دوست داشت برود.

 باید دید استقلال که فرصت چندانی تا پایان نقل و انتقالات ندارد، برای تقویت خط هافبک خود در این فرصت اندک چه خواهد کرد. آیا فتح الله زاده می تواند به یاد گذشته ها انتقالی جنجالی مثل هاشمی نسب سال ۷۹ را در نیم فصل لیگ ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ نهایی کند یا آبی ها باید قید به خدمت گرفتن آلوز را حداقل تا پایان فصل بزنند و برای گرفتن او در فصل بعد تلاش کنند؟

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی