|

چند خبر تازه از نقل و انتقالات پرسپولیس امروز دوشنبه 3 بهمن

پرسپولیس به دنبال جذب 2 بازیکن لیگ برتری است.

لینک کوتاه کپی شد

یحیی‌گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس ، در ابتدای فصل جاری برای تقویت خط هافبک سرخپوشان به دنبال جذب محمد خدابنده‌لو، هافبک ذوب آهن بود اما این بازیکن جوان با وجود مذاکرات نسبتا طولانی، به گل گهر سیرجان رفت و شاگرد امیر قلعه‌نویی شد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از راهبردمعاصر؛ با وجود اینکه جذب سینا اسدبیگی تا حدودی نیازهای یحیی گل‌محمدی را برآورده کرد اما سرمربی سرخپوشان همچنان به توانایی‌های خدابنده‌لو اعتماد ویژه‌ای دارد و قصد دارد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی او را به پرسپولیس بیاورد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس با محمد خدابنده‌لو به توافق رسیده و فقط مذاکرات با باشگاه سیرجانی باقی مانده است. براین اساس، قرار است امیر هوشنگ سعادتی، ایجنت معروف فوتبال ایران که مدیربرنامه بازیکنانی همچون محمد خدابنده‌لو و محمدرضا حسینی است، طی امروز یا فردا مذاکراتی را با مدیران پرسپولیس انجام دهد و شرایط این دو بازیکن و باشگاه‌های فعلی آن‌ها را برای حضور در جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی اعلام کند. البته به نظر می‌رسد این صحبت‌ها، جایی در خارج از محل ساختمان باشگاه پرسپولیس و به دور از چشم خبرنگاران و هواداران انجام شود تا هیچ مشکلی در این باره به وجود نیاید.

باشگاه آلومینیوم درخواست رسمی خود برای جذب محمدمهدی احمدی ارائه کرده است که با مخالفت پرسپولیس همراه بوده است. در این راستا مهدی رحمتی به منظور تقویت تیم خود در نیم فصل دوم قصد داشت ملی پوش امید پرسپولیس را به خدمت بگیرد اما با پاسخ منفی مسوولان باشگاه و کادرفنی روبرو شده است تا بدین ترتیب به جای جذب این پرسپولیسی به سراغ گزینه های دیگر برود.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی