|

درخواست ستاره مراکشی از بارسلونا

حکیم زیاش، وینگر مراکشی تیم چلسی، به بارسلونا پیشنهاد کرده که او را به خدمت بگیرند.

لینک کوتاه کپی شد

زیاش از زمان پیوستن به چلسی نتوانست درخشش سابق را به نمایش بگذارد و کار در این فصل برای او سخت‌تر از همیشه بوده است. 

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ این بازیکن مراکشی از ابتدای فصل تا به حال تنها در پنج بازی در تمامی‎‌ رقابت‌ها در ترکیب اصلی چلسی به میدان رفته و به خاطر این موضوع بسیار ناراضی و ناراحت است. 

همین شرایط باعث شده که او به صورت جدی به فکر ترک چلسی و پیوستن به باشگاهی دیگر در پنجره نقل و انتقالات زمستانی باشد تا شانس بیشتری برای حضور در میدان پیدا کند. 

حالا روزنامه اسپانیایی اسپورت که به باشگاه بارسلونا نزدیک است خبر داده که زیاش پیامی برای باشگاه بارسلونا ارسال کرده و از آنها خواسته که برای جذب او در ماه ژانویه تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی اقدام کنند. 

1693116

گفته می‌شود بارسلونا پس از فروش ممفیس دیپای به اتلتیکو مادرید قصد دارد بازیکنی را به عنوان جانشین این مهاجم هلندی به خدمت بگیرد اما هنوز گزینه‎‌ خاصی را مدنظر ندارد و زیاش فکر می‌کند که در نوکمپ فرصت بیشتری برای درخشش خواهد داشت. 

اسپورت همچنین به این موضوع اشاره کرده که بارسلونا سال گذشته و پیش از این که فران تورس را از سیتی و آداما ترائوره را به صورت قرضی از وولوز به خدمت بگیرد، زیاش را در فهرستش داشته و شاید انتقال او به نوکمپ چندان دور از ذهن هم نباشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی