|

(عکس) هجومی‌ترین استقلال به مصاف سپاهان می رود

ساپینتو برای بازی با سپاهان غایبی در خط حمله نخواهد داشت.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال استقلال تهران لحظاتی دیگر تهران را به مقصد اصفهان ترک می‌کند تا در یکی از جذاب‌ترین بازی‌های نیم‌فصل دوم به مصاف سپاهان برود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ آبی‌ها که در دور رفت با شکست خانگی رکورد یک فصل شکست‌ناپذیری را بر باد رفته دیدند، حالا امیدوارند بعد از فولاد و پیکان، سومین تیمی باشند که موفق به شکست سپاهان می‌شوند.

برای این مهم، ساپینتو، سرمربی پرتغالی استقلال دست بازی در چینش عناصر تهاجمی تیمش دارد به طوری که با هر تاکتیک و آرایشی می‌تواند فاز حمله تیمش را تجهیز کند.

1792835

ارسلان مطهری، سجاد شهباززاده، آرمان رمضانی و پیمان بابایی چهار مهاجم نوک استقلال هستند که سه تای آنها قابلیت بازی به عنوان مهاجم سایه یا وینگر را هم دارند.

در کنار اینها، محمد محبی و مهدی قایدی، دو وینگر بوشهری و روی فرم استقلال هستند که در آماده‌ترین شکل ممکن استقلال را در این بازی خارج از خانه همراه می‌کنند و در صورت نیاز، کوین یامگا را هم در کنار خود می‌بینند.

1792836

با این حساب، ساپینتو بر خلاف دیدار رفت که قایدی و محبی را در اختیار نداشت، این بار می‌تواند به پشتوانه این زوج سرعتی، فوتبال تهاجمی‌تری مقابل مورایس به نمایش بگذارد و باید دید آیا از این قدرت تیمش استفاده می‌کند یا ترجیح می‌دهد با احتیاط بیشتری تیمش را ارنج کند.

1792838
1792839
1792840
 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی