|

شرط AFC برای حضور استقلال در آسیا

استقلال برای کسب مجوز حرفه‌ای از سوی AFC و حضور دوباره در آسیا باید رضایت دو شخص را بگیرد.

لینک کوتاه کپی شد

پنجره نقل و انتقالاتی استقلال به خاطره تسویه حساب نکردن با هروویه میلیچ و گابریل پین بسته شده است و تا وقتی رضایت آنها جلب نشود، استقلال نمی‌تواند بازیکن جدید به خدمت بگیرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبر ورزشی؛ این اتفاقات در حالی رخ داده که فرصت نقل و انتقالات نیم فصل پنجشنبه شب هفته آینده به پایان خواهد رسید و اگر تا آن زمان قضیه حل و فصل نشود شاید بازیکنی از استقلال جدا بشود ولی طبق قانون فیفا، هیچ مهره جدیدی نمی‌تواند به این تیم اضافه شود.

در این میان نکته اینجاست که اگرچه پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات نیم فصل استقلالی‌ها عملاً دیگر کاری تا خرداد ماه سال آینده با این مسئله ندارند و باید با همین بضاعت موجود کار را دنبال کنند.

اما شنیدیم حتی در صورتی که استقلال نتواند در زمان مقرر مطالبات این دو طلبکار خارجی را بپردازد و پنجره نقل و انتقالاتی نیم فصل را برای خود باز کند باز هم هیچ چاره دیگری غیر از توافق با بازیکن اسبق و مربی سابق خود ندارد چون طبق خبرهای رسیده تا وقتی که این دو نفر مطالبات خود را به طور کامل دریافت نکرده باشند یا اینکه نامه‌ای برای فیفا مبنی بر توافق با استقلال ارسال نکنند، مجوز حرفه‌ای برای استقلال صادر نمی‌شود و این باشگاه اجازه حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا را پیدا نخواهد کرد. دردسری که ناگفته پیداست پیرامون پرونده آندره استراماچونی هم وجود دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی