|

پیشنهاد تیم لیگ برتری به هافبک و مهاجم فصل قبل استقلال

خبر رسیده رودی ژستد بازیکن فرانسوی فصل پیش استقلال مورد نظر ملوان قرار گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

هنوز این موضوع قطعی نشده و حتی عده ای از تلاش دلال‌ها برای بازارگرمی کردن برای بازیکن فرانسوی خبر می‌دهند اما لابه لای اخبار نقل و انتقالاتی باشگاه ملوان اسم یک استقلالی دیگر هم شنیده می‌شود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از صدآنلاین؛ از شهر بندری انزلی خبر می‌رسد مدیران این باشگاه برای بقا در لیگ برتر و حفظ نماینده گیلان در بین تیم‌های حرفه‌ای فوتبال ایران دست به جیب شده‌اند و احتمالاً قصد دارند عزیزبک آمانوف هافبک تهاجمی ازبکستانی تیم استقلال را هم برای نیم فصل دوم به صورت قرضی از باشگاه استقلال به خدمت بگیرند.

آمانوف با قراردادی نسبتا پایین با استقلالی‌ها قرارداد دارد و در عین حال از شرایط خودش در این تیم راضی نیست. آمانوف در طول نیم فصل اول تنها یک دقیقه در دیدار مقابل گل گهر سیرجان برای استقلال به میدان رفت و در سایر مسابقات همواره پیش از شروع اردوی شبانه روزی تیم از لیست نفرات خط می‌خورد.

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد پیشنهاد اولیه جذب آمانوف از سوی باشگاه ملوان همراه با یکی دو باشگاه لیگ برتری دیگر به سعادت آباد و ساختمان استقلال رسیده و مدیران این باشگاه در حال بررسی پیشنهادات رسیده هستند. در این صورت اگر آمانوف به ملوان برود دو خارجی فصل گذشته استقلال در نیم فصل دوم با پیراهن این تیم به میدان خواهند رفت. ضمن اینکه با برگزاری دیدار هفته دوم بین استقلال و ملوان آمانوف روبروی تیم قبلی اش بازی می‌کند و قطعا انگیزه‌های زیادی هم برای نشان دادن توانایی‌هایش خواهد داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی