|

دو مهاجم بارسا فیکس ال‌کلاسکو

دیاریو اسپورت ادعا کرد که ژاوی تصمیم دارد امشب از لواندوفسکی و فاتی در ترکیب اصلی بازی فینال سوپرجام استفاده کند.

لینک کوتاه کپی شد

امشب در ریاض عربستان، ال‌کلاسیکوی فینال سوپرجام که در رسانه‌های اسپانیایی سوپرکلاسیکو لقب گرفته، برگزار خواهد شد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ رئال و بارسا در نیمه نهایی به سختی از سد حریفان خود گذشتند و به بازی نهایی رسیدند.

1790973

دو تیم سال گذشته در نیمه نهایی سوپرجام برابر هم قرار گرفتند که رئال 3-2 پیروز شد. در بازی رفت لالیگای فصل جاری در برنابئو هم رئال 3-1 برنده شد. دیروز آاس ادعا کرد که بارسا در فینال با سیستم 2-4-4 برابر رئال قرار می‌گیرد. تعدد هافبک‌ها به بارسا اجازه کنترل بهتر و بیشتر بر توپ و میدان را خواهد داد و تا حدی امکان انتقال سریع توپ بین رئالی‌ها و طراحی ضدحملات خطرناک را خواهد گرفت. آاس نوشته بود که عثمان دمبله زوج لواندوفسکی در فینال خواهد بود، ولی امروز اسپورت ادعا کرد که ژاوی قصد دارد از آنسو فاتی در کنار لواندوفسکی استفاده کند.

1791829

برای ژاوی استفاده حداکثری از موقعیت‌های گلزنی اهمیت بسیار بالایی دارد، ولی بارسا در بازی‌های اخیر شانس‌های گلزنی فراوانی را از دست داده است. به همین دلیل، امشب لوا و فاتی که بهترین آمار گلزنی را در میان مهاجمان بارسا دارند، کار را از ابتدا شروع خواهند کرد. فاتی در بازی نیمه نهایی گل دوم بارسا را به بتیس زد، درحالی‌که کار را از ابتدا شروع نکرده بود. لواندوفسکی هم در 21 بازی برای بارسا توانسته 19 گل بزند. او در تمام تورنمنت‌هایی که برای بارسا بازی کرده موفق به گلزنی شده است.

1791830

ابهام در اینجاست که ژاوی تیمش را با چه سیستمی برابر رئال به میدان می‌فرستد. اگر سیستم بارسا 2-4-4 باشد، فاتی و لوا تنها مهاجمان تیم خواهند بود؛ ولی با سیستم 3-3-4، عثمان دمبله بال راست خواهد بود، فاتی بال چپ و لواندوفسکی هم مهاجم نوک. این جام برای بارسا اهمیت بسیار زیادی دارد و می‌تواند اولین قهرمانی ژاوی به عنوان مربی بارسا باشد و مهر تاییدی بر پروژه‌ای که از سال قبل شروع کرده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی