|

با شاکی جدید باشگاه استقلال آشنا شوید

هافبک ازبک استقلال بابت پرداخت نشدن مطالبات خود با مسئولان باشگاه وارد چالش شده.

لینک کوتاه کپی شد

عزیزبک آمانوف، هافبک ازبک یکی از چهره‌های خبرساز استقلال محسوب می‌شود. او که در این فصل مورد اعتماد ریکاردو ساپینتو قرار نگرفته و نتوانسته بازی های زیادی را انجام بدهد، حالا بابت عدم پرداخت حق و حقوق خود ناراحت است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ آمانوف در زمانی که رافائل سیلوا و کوین یامگا نسبت به پرداخت نشدن مطالبات خود گلایه کردند و نوتیس هایی را به باشگاه فرستادند، یک درخواست برای پرداخت پول به خودش ارائه کرد. این درخواست اما با توجه به عدم حضور ستاره ازبکستانی در ترکیب چندان مورد توجه قرار نگرفت.

حالا از اخطار ستاره ازبکستانی به باشگاه استقلال برای دریافت مطالبات حدود دو هفته می‌گذرد اما او تا حدی که باید از باشگاه پول نگرفته است.

در چنین فضایی شایعات زیادی درباره جدایی این بازیکن از استقلال به گوش می‌رسد. آمانوف اما منتظر تصمیم باشگاه درباره خودش است. اگر مسئولان استقلال قصد فسخ قرارداد او را هم داشته باشند،‌باید مطالبات این بازیکن را به طور کامل پرداخت کنند و یا با او به توافق برسند.

قرار است مدیران باشگاه استقلال طی روزهای آینده جلسه ای با آمانوف داشته باشند تا درباره او و وضعیتش تصمیم‌گیری شود. مساله مهم دلخوری آمانوف از مسئولان باشگاه است و باید دید چه اتفاقات جدیدی درباره او رخ خواهد داد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی