|

تکلیف نهایی حضور کاوه رضایی در استقلال روشن شد

مدت‌هاست که بحث بازگشت کاوه رضایی به استقلال در تعطیلات زمستانی وجود دارد.

لینک کوتاه کپی شد

هوشنگ نصیرزاده که به‌تازگی مدیریت باشگاه تراکتور را برعهده گرفته است، در مورد قرارداد کاوه رضایی گفت: «قرارداد او به‌گونه‌ای بسته شده که به او اجازه می‌دهد قرارداد خود را فسخ کند و راهی یک تیم جدید شود.»

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ این مصاحبه هم شائبه حضور کاوه رضایی را در تیم استقلال و در پنجره زمستانی قوت بخشید، اما به نظر می‌رسد مذاکره جدی در این خصوص صورت نگرفته و استقلال با مهاجمان فعلی ادامه می‌دهد و کاوه رضایی هم در تراکتور می‌ماند.

کاوه رضایی در پایان دیدار دوم استقلال – تراکتور در مصاحبه با خبرنگاران گفت: «تراکتور روز به روز بهتر شده و قطعا نیم فصل دوم یقه خیلی از تیم‌ها را خواهد گرفت. تراکتور یکی از قطب‌های فوتبال ایران است و امروز همه باید به این تیم و هوادارانش افتخار کنند، اما متاسفانه برعکس این موضوع اتفاق می‌افتد و همیشه داور علیه تیم ما سوت‌ می‌زند. خیلی دوست داشتیم باز هم دل هواداران را شاد کنیم، ولی نشد. من هم به نوبه خودم برای موفقیت تراکتور تلاش می‌کنم. خانواده‌ام به من یاد داده‌اند که همیشه به دنبال نان حلال باشم و برای تیمی که پیراهنش را برتن می‌کنم، جانم را هم می‌دهم...»

این حرف‌ها به وضوح نشان می‌دهد پرونده حضور کاوه رضایی در استقلال دست‌کم در پنجره زمستانی بسته شده است. جالب اینکه ریکاردو ساپینتو در پایان بازی با تراکتور به مشکلات تیمش در فاز تهاجمی اشاره کرد و گفت باید در خط حمله قدر موقعیت‌ها را بهتر بدانیم و باید روی فاز تهاجمی تیم کار کنیم. استقلال در خط حمله با ترافیک بازیکن روبروست و به نظر می‌رسد ریکاردو ساپینتو در تلاش است مهره موثر تهاجمی در خط میانی به ترکیب تیمش اضافه کند.

1791020

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی