|

ترکیب احتمالی استقلال برای بازی با تراکتور

شکست استقلال در بازی برابر تراکتور باعث شده تا کادرفنی برای بازی دوباره برابر این حریف در جام حذفی تغییراتی در ترکیب ایجاد کند.

لینک کوتاه کپی شد

نگاهی به ترکیب اصلی تیم استقلال در بازی گذشته مشخص می کند این تیم از صالح حردانی، محمد محبی و زبیر نیک نفس در ترکیب اصلی استفاده کرده بود. بازیکنانی که هر یک بنا به دلایلی در دیدار این هفته نیمکت‌نشین خواهند شد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبر ورزشی؛ حردانی به خاطر اشتباهی که روی گل اول تراکتور انجام داد با پاس رو به عقب منجر به باز شدن دروازه تیمش شد. زبیر نیک‌نفس هم بین دو نیمه تعویض شده و جایش را به پیمان بابایی داد تا مشخص شود سرمربی پرتغالی استقلال از عملکرد این هافبک دفاعی تیمش اصلاً رضایت نداشته است. اما سومین تغییر در ترکیب اصلی آبی‌پوشان مربوط به حضور یک مهاجم به جای محمد محبی است. بازیکنی که در دقیقه ۲۵ بازی مقابل تراکتور به علت آسیب دیدگی از ناحیه کمر جایش را به امیر ارسلان مطهری داد.

یادآور می شود؛ در روزهای اخیر عنوان شده کادر پزشکی استقلال درصدد است تا محبی را به بازی این هفته برساند اما عدم حضور این بازیکن در تمرینات روزهای اخیر این پیش‌بینی را قویتر می‌کند که اگر حتی محبی شرایط حضور در بازی را پیدا کند شاید به عنوان بازیکن جانشین در ترکیب استقلال حضور یابد.

با این تفاسیر می‌توان گفت چیزی در حدود ۳۰ درصد از ترکیب اصلی تیم استقلال مقابل تراکتور تغییر کند.

یامگا - حردانی - علیرضا رضایی

ناگفته نماند؛ با توجه به عملکرد نسبتاً ضعیف حسین حسینی و اشتباهاتی که درون دروازه داشته این احتمال نیز وجود دارد در بازی این هفته علیرضا رضایی جای دروازه‌بان اصلی استقلال را بگیرد که در این صورت تغییرات استقلال از ۳۰ درصد فراتر خواهد رفت.

مصاف تیم‌های استقلال و تراکتور امروز پنجشنبه هفته جاری و ساعت ۱۵ در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی