|

ژاوی 3 مهاجم بارسلونا را نمی خواهد!

بارسا با حذف شدن از لیگ قهرمانان حالا تمام تمرکز خود را روی لالیگا گذاشته است.

لینک کوتاه کپی شد

ژاوی در نشست خبری اخیر خود در مورد انتقالات زمستانی گفت که انتظار تغییری در فهرست تیمش را ندارد و قصد خرید بازیکن ندارند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ ژاوی معتقد است با همین بازیکنان می توانند برای کسب جام های مهم بجنگند اما یکی از نگرانی هایی که او پنهان نمی کند، به وضعیت خط حمله تیم بر می گردد.

1789689

 بارسا با وجود خلق موقعیت های زیاد قادر به تمام کردن کار حریف نیست و بیش از اندازه برای کسب پیروزی رنج می کشد. طبق ادعای ال چیرینگیتو، ژاوی تنها از دو مهاجم خود راضی است.

1789967

خوزه آلوارز، خبرنگار نزدیک به بارسلونا، شب گذشته در برنامه ال‌چیرینگیتو ادعا کرد که روبرت لواندوفسکی و عثمان دمبله از حالا برای فصل بعد جایگاهی تضمین شده دارند ولی شرایط برای آنسو فاتی، رافینیا و فران تورس متفاوت است.

1789968

رافینیا در تابستان امسال به عنوان رقیبی برای دمبله از لیدزیونایتد آمد. برای خرید او رقم بالایی نیز هزینه شد ولی ستاره برزیلی هنوز نتوانسته کیفیت لازم را نشان دهد. او برای ژاوی نه یک بازیکن ثابت که یک ذخیره طلایی است. هفت بازی حضور ثابت در لالیگا و سه بازی فیکس در لیگ قهرمانان که همواره حوالی دقیقه 60 تعویض شده، اثبات کننده این ادعاست. 

1786760

فران تورس و فاتی نیز در فصل جاری بسیار دور از انتظار کار کرده اند. هنوز نزدیک به 6 ماه تا پایان فصل باقیمانده و این سه بازیکن شانس عوض کردن شرایط خود را دارند ولی هر سه در حال حاضر یکی از بازیکنان فهرست فروش نقل و انتقالات تابستانی هستند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی