|

این ستاره فعلا پرسپولیسی نخواهد شد

بازگشت نوراللهی به پرسپولیس یکی از بحث های هواداران پرسپولیس است.

لینک کوتاه کپی شد

نقل و انتقالات زمستانی آغاز شده و طبق روال باز هم شایعاتی در مورد بازگشت احتمالی احمد نوراللهی به پرسپولیس در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ شایعه ای که به نظر می رسد یکی از بحث های تمام‌نشدنی در فوتبال ایران و به ویژه برای هواداران پرسپولیس است. از همان روزی که احمد نوراللهی در تصمیمی عجیب راهی امارات شد و هواداران پرسپولیس را شوکه کرد، زمزمه بازگشت او بر سر زبان‌ها افتاد و تا به امروز نیز ادامه داشته است.

روندی که نشان از محبوبیت این هافبک جنوبی بین طرفداران پرسپولیس دارد و اگرچه هنوز هم بسیاری از پرسپولیسی ها از او دلخور هستند اما راه بازگشت را برای نوراللهی همیشه باز گذاشته و معتقدند این بازیکن به پرسپولیس باز می گردد.

جالب اینجاست از همان روزهای ابتدایی حضور نوراللهی در شباب الاهلی که این بازیکن در شباب الاهلی امارات نیمکت‌نشین بود، شایعه نارضایتی سرمربی و مشکلات او با کادرفنی این تیم شنیده می شد و احتمال فسخ قرارداد مطرح شد اما خلاف تمام گمانه زنی ها، نوراللهی جایگاهش را در ترکیب شباب الاهلی تثبیت کرد و رفته رفته رای اعتماد اماراتی ها را گرفت تا امروز شایعه بازگشت او کاملا دور از ذهن به نظر برسد چرا که نوراللهی قطعا تا پایان فصل در امارات خواهد ماند و فصل بعد نیز احتمالا فوتبالش را در امارات ادامه می دهد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی