|

گران‌ترین خرید تاریخ رئال مادرید در لیست فروش

ادن هازارد سال 2019 با انتقالی به ارزش 30+100 میلیون یورو به رئال پیوست.

لینک کوتاه کپی شد

رئال مادرید قصد دارد همین زمستان راهی برای خلاصی از دست ادن هازارد پیدا کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال؛ ادن هازارد در تابستان 2019 با انتقالی به ارزش 30+100 میلیون یورو از چلسی به رئال مادرید پیوست تا جای خالی رونالدو را پر کند، اما مصدومیت شدید در نوامبر همان سال برابر پی‌اس‌جی در لیگ قهرمانان، شروع کابوس‌های ستاره بلژیکی بود. هازارد پس از آن مصدومیت دیگر نتوانست به روزهای اوجش برگردد و بارها و بارها مصدوم شد. در یک سال گذشته هازارد از مصدومیت‌ها فاصله گرفته، ولی دیگر اعتماد به نفس سابق را ندارد و از ترکیب اصلی رئال هم مدت‌هاست که دور بوده است.

کارلو آنچلوتی به هازارد در بازی مقابل وایادولید میدان نداد، ولی گفت که برابر کاسرنیو در یک‌شانزدهم نهایی کوپا دل ری به میدان خواهد رفت. کارلتو به قولش عمل کرد و هازارد در ترکیب ثابت قرار گرفت، اما در 68 دقیقه حضور در میدان، نمایشی ناامیدکننده داشت. او 24 بار لمس توپ داشت، پنج توپ از دست داد، گل نزد، پاس گل نداد و حتی یک دریبل موفق هم نداشت. هازارد حتی یک بار هم شوت‌زنی نکرد و سپس جای خود را به آلوارو رودریگز 18 ساله داد.

یکی از بازیکنان کاسرنیو در پایان بازی گفت که هازارد حتی دنبال توپ هم نمی‌دوید و آشکارا علاقه‌ای به بازی نداشت. هازارد در بازی شنبه مقابل ویارئال نیز غایب بود و بعید به نظر می‌رسد در ادامه فصل نیز جایی در ترکیب رئال پیدا کند به خصوص که گفته می‌شود از لحاظ فرم بدنی نیز شرایط بدی دارد.

امروز سایت اتلتیک نوشت که رئال مادرید به هازارد اعلام کرده است که پیشنهادات رسیده برای او در زمستان را مورد بررسی قرار خواهد داد و مشکلی با انتقال او ندارد. رئال دیگر از دست هازارد خسته شده و دستمزد 15میلیون یورویی او نیز مزید بر علت شده تا در فهرست فروش قرار بگیرد. اخیرا ادعا شد که النصر عربستان خواهان جذب ادن هازارد شده، ولی همه‌چیز به نظر نهایی خود او بستگی دارد. قرارداد هازارد با رئال تا تابستان 2024 معتبر است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی