|

مشکل بزرگ استقلال از نظر سرمربی سابق

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال: هنوز اتفاقی نیفتاده است که بخواهیم در مورد سرمربی استقلال تصمیمی بگیریم.

لینک کوتاه کپی شد

پرویز مظلومی پس از پایان جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره انتخابش به‌عنوان سخنگوی هیئت مدیره، اظهار داشت: چه کسی گفته است من سخنگو شده‌ام؟! آقایان به من لطف دارند، ولی آقای فتح‌الله‌زاده صحبت‌هایش را در میان شما انجام داد. ما کاملاً از تیم حمایت می‌کنیم و از هواداران می‌خواهیم حمایت کنند، چون اتفاقی نیفتاده است. جلسه ما حمایتی بود و قرار نبود در مورد سرمربی تصمیمی گرفته شود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبر ورزشی؛ وی در مورد مصوبات جلسه امروز تصریح کرد: ما بیشتر مسائل مالی و بحث باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات را داشتیم. ساپینتو و فتح‌الله‌زاده با هم جلسه‌ای داشتند و هیچ مشکلی ندارند. از ساپینتو خواستیم که لیست بازیکنان مدنظرش را بدهد تا تیم را تقویت کنیم. امیدوارم هواداران مثل همیشه حمایت کنند و توجهی به حواشی نداشته باشند. یک روز تیم می‌برد و یک روز شکست می‌خورد و همیشه صبر و تحمل هواداران بالا بوده است. مطمئن باشید بچه‌ها با تمام نیروی‌شان جبران خواهند کرد. اعتقاد دارم پس از جام جهانی یکسری از بازیکنان ما که برای تیم ملی انتخاب نشده بودند، از نظر روحی و روانی اُفت کرده‌اند که عادی است. با بازیکنان صحبت کردیم و قطعاً جبران خواهند کرد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: این کمپی را که می‌بینید باید کارهایش انجام شود تا تمرینات را به طور کلی به اینجا بیاوریم. در حال رفتن به جلسه دیگری هستیم که خیلی مهم است چون باید از جایی پول تهیه کنیم تا آینده باشگاه را درست کنیم. یکسری بدهی داریم که باقی مانده است، مثل بدهی به استراماچونی، گابریله پین و میلیچ. تلاش‌مان این است که اول پنجره نقل‌وانتقالاتی باز شود. هواداران نگران نباشند. پرداختی‌های ما از زمان فتح‌الله‌زاده به بازیکنان به ۴۰ درصد رسیده است و حتی به ۸۵ درصد به مربیان هم رسید. منابعی پیدا کرده‌ایم که مشکلات مالی را حل کنیم. الان تیم نیاز به حمایت دارد و شرایطی پیش آمده است که هواداران نگران هستند. ما هم نگران هستیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال راجع به انتخابش به‌عنوان سخنگوی هیئت مدیره تصریح کرد: من سخنگو نشده‌ام. دوستان محبت داشتند که من صحبت کنم و گردن من انداختند!

مظلومی درباره حمایت از ریکاردو ساپینتو خاطرنشان کرد: جلسه ما راجع به ساپینتو نبود. ما همیشه دو هفته یک بار جلسه داریم. اختیار کامل به مدیرعامل داده‌ایم و هر تصمیمی فتح‌الله‌زاده بگیرد، هیئت مدیره حمایت خواهد کرد.

وی در مورد آخرین وضعیت صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال یادآور شد: ما هنوز مجوز نگرفته‌ایم و در شرف گرفتن هستیم. در هر صورت، بزرگ‌ترین معضل ما استراماچونی است و حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار یورو باید به او بدهیم. اگر در زمان خودش پرداخت می‌شد، الان فشار به هیئت مدیره و مدیرعامل نمی‌آمد. آقای استراماچونی، اینجا زحمت کشید و باید پولش را پرداخت کنیم. منابعی تهیه کرده‌ایم و در این هفته پولش را می‌دهیم. البته یک مقدار را می‌دهیم و مرحله به مرحله پیش می‌رویم. مطالباتش قسط بندی نشده است، ولی می‌دانید انتقال پول به خارج از کشور مشکلاتی دارد. پول اللهیار صیادمنش را دیدید که فتح‌الله‌زاده به ترکیه رفت و پول را از باشگاه ترکیه‌ای گرفت و به بازیکنان خارجی که به باشگاه اخطار و مهلت برای مطالبات‌شان داده بودند، پرداخت کرد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال راجع به لیست ریکاردو ساپینتو تصریح کرد: قرار شد تا ۴۸ ساعت آینده لیست بدهد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی