|

ساپینتو در تیم ملی؟!

در شرایطی که فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی تلاش می کند، یکی از گزینه هایی مطرح شد ساپینتو بود.

لینک کوتاه کپی شد

این مربی زمانی برای هدایت تیم ملی به فدراسیون فوتبال پیشنهاد شده بود که قهرمانی با استقلال در سوپر جام را یدک می کشید و بر اساس داده های سایت های آنالیز استقلال به عنوان بهترین تیم درایجاد موقعیت معرفی شده بود.

اما اکنون شرایط تغییر کرده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبر ورزشی؛ استقلال بعد از جام جهانی در ۴ مسابقه ای که برگزار کرده تنها در یک دیدار پیروز شده و در یک مسابقه هم بازنده از میدان خارج شد و از همه مهمتر اینکه دور رفت را با چهارمی به پایان برد!

علاوه بر اینها در روزهای اخیر بحث برکناری ریکاردو ساپینتو از سوی باشگاه استقلال به میان آمد؛ هر چند امروز تک تک اعضای هیات مدیره به حمایت از این مربی تاکید کردند اما نمی توان منکر شد اگر روند نتیجه گیری تیم استقلال تغییر نکند، این مربی پرتغالی پایان فصل را در استقلال نخواهد دید.

نکته دیگری که موجب شده تا شانس ریکاردو برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران به طور کامل از بین برود، عصبانیت اوست که تا اکنون موجب شده بازی های زیادی را از دست بدهد و از روی سکوها تیم را هدایت کند.

جالب اینکه یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس با وجود اینکه دور رفت را با قهرمانی به پایان برده است، گزینه هدایت تیم ملی نیست. او این موضوع را به صراحت در کنفرانس خبری پیش از بازی نساجی اعلام کرد.

قرار است در نشست بعدی هیات رئیسه به طور جدی در مورد سرمربی تیم ملی صحبت شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی