|

(عکس) کریس رونالدو با لباس احرام کنار کعبه!

در شبکه‌های اجتماعی تصویری از کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی تیم النصر عربستان، با لباس احرام در مقابل خانه خدا منتشر شده است.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- انتشار تصویری از کریستیانو رونالدو بازیکن تیم فوتبال عربستان در مکه مکرمه و با لباس احرام در شبکه‌های اجتماعی بحث‌برانگیز شده است.

انتشار این تصویر گمانه‌زنی‌ها در خصوص گرویدن او به اسلام را تقویت کرده است. با این حال حقیقت این است که این تصویر «ساختگی» است و کریستیانو رونالدو چنین عکسی از خود نگرفته و به دین اسلام نیز مشرف نشده است.

این تصویر در قالب آرزوی مسلمان شدن رونالدو و انجام مناسک عمره منتشر شده است.

1428470_844

یکی از کاربران در توئیتر نوشت: خدا سخاوتمند است. شما هر که را دوست دارید هدایت نمی‌کنید، اما خدا هر که را بخواهد هدایت می‌کند. در حالی که دیگری گفت: به امید خدا به زودی انتظار دارم.

کاربر دیگری نوشت: خداوند همه را هدایت می‌کند و می‌بینم که غیرممکن نیست... محمد علی کلی و دیگر اسطوره‌ها نیز مسلمان شدند.

رونالدو ۳۷ ساله پس از فسخ قرارداد با منچستریونایتد با قراردادی به ارزش ۲۰۰ میلیون یورو تا تابستان ۲۰۲۵ به النصر پیوست.

علی‌رغم صدور کارت بین‌المللی رونالدو برای بازی در النصر، او هنوز نمی‌تواند برای این تیم بازی کند، چرا که در منچستر یونایتد به دور جلسه محرومیت محکوم شده است. علت محرومیت رونالدو، شکستن گوشی تلفن همراه یک هوادار خردسال بوده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی