|

واکنش عضو هیات مدیره باشگاه استقلال به شایعه اختلاف ساپینتو با فتح‌الله‌زاده

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال: وظیفه من نیست در حیطه اخلاقی و رفتاری بازیکنان صحبت کنم.

لینک کوتاه کپی شد

محمد مومنی در مورد دیدار استقلال با تراکتور در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: با یکی از تیم‌های پرطرفدار که پیشینه خوبی دارد بازی داریم و استقلال هم هواداران زیادی دارد و دارای پیشینه قابل توجهی است. وضعیت تراکتور به گونه‌ای نبوده که مورد انتظار بوده اما در هفته‌های اخیر نتایج بهتری گرفته، به هر جهت این تیم مدعی شمرده می‌شود. استقلال با توجه به اینکه هفته گذشته مقابل مس رفسنجان دو امتیاز حساس از دست داد باید هم و غم خود را روی کسب سه امتیاز این هفته بگذارد. اگر موفق به پیروزی نشویم شاید از کورس قهرمانی عقب بیفتیم و این برای ما آسیب است. اگرچه هر نتیجه‌ای در فوتبال امکان‌پذیر است ولی باید تمام روزنه‌های نفوذ تراکتور را ببندیم و با آنالیز خوب حریف و مربیگری خوب آقای ساپینتو نتیجه مدنظر کسب و بازخورد خوبی به حمایت هواداران استقلال داده شود. دو امتیاز پایین و بالا قابل جبران است

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ایلنا؛ وی درباره اینکه عملکرد استقلال به عنوان مدافع عنوان قهرمانی قابل قبول بوده یا خیر گفت:

استقلال مدعی قهرمانی است، دو امتیاز پایین و بالا قابل جبران بوده و چیزی را از دست ندادیم. دور برگشت بازی‌ها باقیمانده و در تکرار بازی با رقبا می‌توانیم با هماهنگی و تفاهم فکری بهتر و پلن‌های ساپینتو نتایج خوبی کسب کنیم و شکاف ایجاد شده در جدول را از بین ببریم تا به صدر جدول و در نهایت قهرمانی برسیم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه فهرست ساپینتو در فصل نقل و انتقالات مشخص شده، گفت: در جریان نیستم و هنوز اتفاقی نیفتاده است.

**مدیریت یکپارچه‌ای در استقلال رواج پیدا کرده 

وی در مورد اینکه پرداخت مطالبات آندره‌آ استراماچونی در چه مرحله‌ای است تا پنجره نقل و انتقالات باشگاه استقلال باز شود، عنوان کرد:

آقای فتح‌الله‌زاده در حال انجام کارهای لازم است و ما هم کمک‌هایی خواهیم کرد. ان‌شاءالله با مدیریت یکپارچه‌ای که در استقلال رواج پیدا کرده معضلات و مشکلات حل شود که آسیبی از طرف قراردادهای خارجی به باشگاه وارد نشود و پنجره باشگاه باز شود تا مهره‌های مدنظر سرمربی را جذب کنیم.

**اختلافات را در باشگاه حل می‌کنیم

مومنی در مورد اینکه اختلافی بین فتح‌الله‌زاده و ساپینتو به وجود آمده یا خیر، تصریح کرد:

من که در این زمینه چیزی نشنیدم و نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا بیرون می‌آید ولی در باشگاه استقلال اختلافی نیست، اگر هم باشد به بیرون درز نمی‌کند چراکه ما تلاش می‌کنیم همه اختلافات‌مان را حل کنیم و هواداران را نگران نکنیم.

**ساپینتو از کیفیت چمن کمپ حجازی راضی است

وی در مورد شرایط کمپ مرحوم حجازی که این روزها محور صحبت‌های بازیکنان این تیم شده است تأکید کرد:

به هر جهت روی کمپ استقلال خیلی وقت است که کار می‌شود و الان هم روند آن تسریع پیدا کرده است. باشگاه به اهداف خود نزدیک می‌شود تا بتواند از امکانات کمپ استفاده کند. ساپینتو هم از کیفیت چمن ورزشگاه ابراز رضایت کرده بود. آن مواردی که در کمپ وجود دارد با تلاش دوستان مرحله به مرحله آماده بهره‌برداری می‌شود. امیدوارم معضلات و مشکلات کمپ رفع شود. الان زمین چمن باشگاه انقلاب را هم داریم و از هر دو زمین حجازی و انقلاب استفاده می‌کنیم.

**وظیفه من ورود به مسائل اخلاقی بازیکنان نیست

مومنی در مورد اینکه گفته می‌شود مهدی قایدی و محمد محبی در میهمانی شبانه حضور پیدا کردند و فتح‌الله‌زاده و ساپینتو هم به این دو بازیکن تذکر داده‌اند، گفت:

من در حیطه اخلاقی و رفتاری بازیکنان وارد نمی‌شوم. اگر حاشیه‌ای برای تیم ایجاد شود هم مدیرعامل باشگاه به آن رسیدگی می‌کند و جوابگو خواهد بود.

**بازیکن خودش باید پاسخگوی رفتارهایش باشد

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه به عنوان یک مدیر باشگاه چه صحبتی درخصوص این اتفاق با مدیرعامل باشگاه خواهد داشت عنوان کرد:

وظیفه من این نیست که در مسائل شخصی بازیکنان ورود کنم. من انتقادی به رفتارهای بازیکن ندارم چون بازیکن باید خودش به مدیرعامل جوابگوی رفتارهایش باشد. من اگر نظری داشته باشم آن را به مدیرعامل باشگاه می‌گویم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی