|

صیادمنش به استقلال کمک می کند؟

استقلال فعلا نمی تواند در نقل و انتقالات فعالیت داشته باشد.

لینک کوتاه کپی شد

پنجره زمستانی از پایان هفته پانزدهم آغاز می‌شود و تا هفته هیجدهم تیم‌ها فرصت خواهند داشت ۶ بازیکن جدید به ترکیب اضافه کنند. از آنجایی که ریکاردو ساپینتو در ابتدای فصل نقشی در تیم سازی استقلال نداشته است، مصر است در تعطیلات زمستانی چند بازیکن دلخواه به ترکیب تیم اضافه شود تا تیم آبی تبدیل به همان تیمی شود که او مد نظر دارد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از روزنو؛ علی فتح الله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال که خوب می‌داند این موضوع برای تیم و باشگاه مهم است در تلاش برای باز کردن پنجره تیم است. او در تلاش است با استفاده از منابع بین المللی بدهی‌ها را پرداخت و پنجره استقلال را باز کند و به همین بهانه به خارج از کشور سفر کرده است. او در این سفر قرار است وضعیت محمد محبی و استراماچونی را هم دنبال کند تا این پرونده‌ها ختم به خیر شود.

سفر علی فتح الله زاده به ترکیه فقط به بهانه پیگیری‌های مطالبات باشگاه استقلال از بابت انتقال الهیار صیادمنش نیست و همان طور که اشاره شد؛ مدیر عامل باشگاه استقلال قصد دارد به پرونده‌های خارجی استقلال رسیدگی کند و به نظر می‌رسد قرارهای دیگری به جز دیدار با مدیران باشگاه فنرباغچه هم گذاشته است.

الهیار صیادمنش بازیکن استقلال از سوی باشگاه فنرباغچه به تیم هال سیتی فروخته شده است و استقلال با وجود اینکه ۶۰۰ هزار دلار از انتقال ابتدایی این بازیکن دریافت کرده است درصدی هم از فروش این بازیکن به تیم‌هال سیتی سهم خواهد برد و به طور حتم مدیر عامل باشگاه استقلال در بازگشت به تهران خبرهای خوبی به تماشاگران تیم استقلال خواهد داد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی