|

پیکان 1-0 سپاهان؛ پرتغالی ها کلا نتیجه نمی‌گیرند!

سپاهان به دیدار پیکان رفت که این بازی با نتیجه 1 بر 0 به سود تیم مجتبی حسینی به اتمام رسید.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ دیدار تیم های پیکان و سپاهان از ساعت 14 آغاز شده و در نهایت با برتری پیکانی ها تمام شد...

 اطلاعات بازی

هفته‌ چهاردهم  مسابقات لیگ برتر ایران؛ جام خلیج فارس

بازی: پیکان 1-0 سپاهان

تاریخ و زمان: شنبه 10 دی 1401 ساعت 14

مکان: ورزشگاه انقلاب کرج

داوران: یاسر همرنگ، محسن سلطانی ، حمیدرضا افشون، ایمان شاه ولی

ناظر داوری: حسن کامرانی‌فر

ترکیب پیکان: فرهاد مجد کرمانشاهی، سامان فلاح، امیر شعبانی، میلاد بدرقه، محمدحسین فلاح، دانیال جهانبخش، غلامرضا ثابت ایمانی، محمدمهدی لطفی، مجتبی حق‌دوست، شرزود تمیروف، ابراهیم صالحی

سرمربی پیکان: مجتبی حسینی

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، میلاد زکی‌پور، نیلسون جونیور، محمد دانشگر، رامین رضاییان، مسعود ریگی، امید نورافکن، محمد کریمی، محمد علی‌نژاد، فرشاد احمدزاده، شهریار مغانلو

سرمربی سپاهان: ژوزه مورایس

کارت زرد: -

کارت قرمز: -

گل ها: محمد علی کاظمی دقیقه 77

گزارش بازی

ساعت 16:58 / بازی تمام شد.

دقیقه 2+90 / رامین رضاییان ارسال تماشایی دیگری را از سمت راست انجام داد که ضربه سر شهریار مغانلو در دستان فرهاد مجد کرمانشاهی آرام گرفت.

دقیقه 90 / 6 دقیقه زمان تلف شده اعلام شد.

دقیقه 87 / سانتر دیدنی میلاد زکی پور به شهریار مغانلو رسید و در شرایطی که هیچکس این بازیکن را نگرفته بود، شهریار مغانلو به شکلی عجیب ضربه اش را به بدترین شکل ممکن به بیرون زد.

دقیقه 84 / کرنر بازیکنان سپاهان برگشت داده شد و تبدیل به یک ضد حمله بسیار خطرناک برای پیکانی ها شد. امیر شعبانی، مدافع آخر پیکان توپ را برداشت و رفت و با مهاجم پیکان یک و دو کرد و در شرایطی که دروازه خالی بود، امیر شعبانی ضربه اش را به آسمان کوبید.

دقیقه 80 / محمدحسین فلاح حرکت دیگری را از سمت چپ انجام داد و توپ را در حالی که پیام نیازمند جا مانده بود به مهاجمان پیکان رساند ولی مدافعان سپاهان هوشیار بودند و سریع این موقعیت را خنثی کردند.

دقیقه 77 / بازیکنان پیکان ضد حمله ای را شکل دادند و توپ از سمت چپ از سوی محمدحسین فلاح ارسال شد و روی تیر دوم، محمد علی کاظمی با یک ضربه سر توپ و تور را یکی کرد تا پیکان از سپاهان پیش بیفتد.

دقیقه 72 / توپ در سمت راست به رامین رضاییان رسید ولی ضربه او را فرهاد مجد کرمانشاهی گرفت.

دقیقه 70 / پیام نیازمند دست به کار خطرناکی زد. دروازه بان سپاهان در حالی که صاحب توپ بود، سعی کرد مهاجم حریف را دریبل بزند که ناموفق بود و در ادامه هم با زرنگی از مهاجم پیکان خطا گرفت.

دقیقه 64 / محمد علی نژاد فرار خوبی را از سمت راست انجام داد ولی تعلل زیاد او باعث شد موقعیت از دست برود. در ادامه هم توپ به شهریار مغانلو رسید که او هم موفق نشد کاری از پیش ببرد.

دقیقه 60 / ارسال بسیار خطرناکی از سمت راست و از سوی لطفی شکل گرفت که پیام نیازمند با یک خروج به موقع توپ را به آغوش کشید.

دقیقه 56 / محمد علی نژاد پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و بعد از اینکه توپ را روی پای چپ خود آورد، شلیکی را انجام داد که فرهاد مجد کرمانشاهی در دو مرحله آن را مهار کرد.

دقیقه 55 / فشار سپاهانی ها در این دقایق زیاد شده و این بار ضربه محمد کریمی از شت محوطه جریمه به آسمان رفت.

دقیقه 52 / رامین رضاییان ارسال زمینی را انجام داد و محمد علی نژاد به توپ ضربه ای زد که سامان فلاح روی خط و در آستانه ورود توپ به دروازه، توپ را دور کرد.

ساعت 15:04 / بازی در نیمه دوم استارت خورد.

ساعت 14:48 / بازی در نیمه نخست تمام شد.

دقیقه 45 / 3 دقیقه زمان تلف شده اعلام شد.

دقیقه 40 / مجتبی حق دوست در مصاف تک به تک با پیام نیازمند قرار گرفت ولی ضربه زمینی او را دروازه بان سپاهان به راحتی مهار کرد.

دقیقه 36 / بازیکنان پیکان صاحب ضربه ایستگاهی شدند که ضربه مجتبی حق دوست را پیام نیازمند گرفت.

دقیقه 33 / ضربه ابراهیم صالحی از درون محوطه جریمه را پیام نیازمند در دو مرحله مهار کرد.

دقیقه 30 / محمد علی نژاد از سمت راست صاحب توپ شد و ارسالش را انجام داد که ارسال او راه به جایی نبرد.

دقیقه 25 / فرشاد احمدزاده پاس رو به جلوی زیبا و تند و تیزی را ارسال کرد که ضربه شهریار مغانلو با فاصله بسیار کمی به بیرون رفت.

دقیقه 24 / بازیکنان سپاهان در تلاش برای ایجاد موقعیت بودند که محمد علی نژاد درون محوطه جریمه تعادل خود را از دست داد ولی داور اعتقادی به خطا نداشت.

دقیقه 21 / از این لحظه پخش تلویزیونی بازی درست شد و با گزارش بازی همراه شما هستیم.

به دلیل مشکل در ارسال تصاویر، فعلا بازی از هیچ شبکه ای پخش نمی شود.

ساعت 14 / بازی با سوت داور آغاز شد...

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی